Губной рояль• сегодня в 07:44
Вітання керівника (примусове)
Ви б вітали свого керівника, який майже весь колектив відправив у відпустку за власний рахунок на місяць? Ініціативна група (з його заступників які не йдуть у відпустку за власний рахунок) вимагає здати гроші на ДН керівника. Сума для мене значна, мова йде не про пару сотень грн. Щоб Ви робили?
Веселуха Муха• сегодня в 08:58
Ответ дляГубной рояль
Від моєї зарплати - це 8%
Відмовляєтесь від такої суми і даєте ту,що була.Зарплата не зросла
_Alekssandra_• сегодня в 08:59
Ответ дляГолубка миру
От моббінга чи колективної травлі за рік не відчула. Все здається на подарунок добровільно, хто з ким дружить, той того вітає і здає на подарунок.
Удалено администрацией...
Ширли-Мырли• сегодня в 09:05
здача грошей на др це добровільно
скпзала б що ніколи в такому не беру участь бо не маю можливості
Ширли-Мырли• сегодня в 09:06
Ответ дляГубной рояль
Я не хочу здавати, але вони формують списки хто здав, а хто ні, відкрито кажуть, що мовляв здача обов´язкова, хоча зарплати різні у всіх, а сума фіксована для всіх, є натяки, що хто не здасть, то треба шукати нову роботу.
а ви ще ге шукаєте? на цій же не платять
Голубка миру• сегодня в 09:11
Ответ дляЩебетуха
Ви тріль, як і ті зами.
Ви не стикалися з роботою на деж.підприємствах чи держ.службі...
Не буду писати в якому центральному управлінні підлеглі збирали кошти керівнику, який був в тюрмі під слідством, бо за які гроші поважому спецісту жити...
Голубка миру• сегодня в 09:10
Ответ для_Alekssandra_
Удалено администрацией...
Я з розумінням? Нііі, ми просто шукаємо варіанти роботи за фахом.
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 09:20
Ответ дляГубной рояль
То вже краще шукати нову роботу.
Королева краси• сегодня в 10:19
не здавала або здала суму, яку можу і шукала б нову роботу. Ненавиджу примуси
Мааарковная• сегодня в 10:25
Ответ дляГубной рояль
Вам і так її треба шукати
БезникаяЯ• сегодня в 10:30
Ответ дляГубной рояль
А принудительнвй отпуск за свой счёт на месяц не намекает на то, что надо исквть новую работу?
Ананомчикус• сегодня в 10:30
Ответ дляГубной рояль
Я би вже послала шукати на вашому місці.
Мааарковная• сегодня в 10:33
Ответ дляПомогалочка
Зараз з працівниками дуже проблематично, якщо мова йде про Україну. Тому автор знайде легенько нормальну роботу з нормальними умовами.
Автор не мужчина
Мааарковная• сегодня в 10:35
Ответ дляГолубка миру
Авторко. Послухайте: якщо є традиція вітати, то літайте.
Ваш керівник виконував розпорядження вищого керівництва.
Поясню схему. Значить на рік був
затверджений фін план і фонд.з плата,
Ваше керівництво(топи ) отримувало надбавки і додаткові премії, бо на ставку працювати, то дуже мала з.плаття. А тепер за рахунок працівників офісних , вони перекриють цей дефіцит . Знаю наскільки це неприємний момент, але я так само 4 дні в місяць протягом року за вл.рахунок( нєєє дєєнег), коли я побачила аналіз фонду з.плати все стало зрозумілим. Це корупційні схеми. Такі реалії сьогодення, Ваш прямий керівник не винен в ситуації, бо ці кошти підуть щоб топам оплатити Їхні ’особливо важливі роботи’
Поясню схему. Значить на рік був
затверджений фін план і фонд.з плата,
Ей в кредитку лезть?
Губной рояль
• сегодня в 11:08
Ответ дляГолубка миру
Поясню схему. Значить на рік був
затверджений фін план і фонд.з плата,
Поясню схему. Значить на рік був
затверджений фін план і фонд.з плата,
В топів нормальні зарплати. Я на Новорічні свята залишаюся без грошей, ще й маю радісно вітати керівника, абсурд повний.
Губной рояль
• сегодня в 11:10
Ответ дляМааарковная
Ей в кредитку лезть?
Напевно, що так. Але я вирішила, що здавати не буду.
Єдине, що ці заступники можуть шантажувати, що заклали за мене гроші і я їм винна тепер цю суму. Але я нікого не просила за себе закладати.
Щебетуха• сегодня в 11:15
Ответ дляГолубка миру
Я і є на службі.
І щодо збирання при таких чи інших обставинах, то інші люди, інші суми, і інший формат збору коштів.
А не так, як у авторському творі, де зп, умовно, 10 тис, а її змушують на днюху здати 800, інакше звільнять
Щебетуха• сегодня в 11:19
Ответ дляГубной рояль
Ви часом не в ОП працюєте.
Там у АЄ, була днюха нещодавно, і зп там невеликі, і замів купа
Шалена красуня• сегодня в 11:29
Честно, ситуация ужас. Я работаю в Германии, на др начальницы собирали по 5 евро. И то, если не хочешь- не сдавай. При зарплатах около 3-5 тыс. (какая у кого точно не знаю).
А у вас просто абсурд какой-то, даже не верится.
Я бы на вашем месте выдвинула встречное требования- поднимите мне зарплату, а то инфляция, цены растут, а зарплаты на месте.
Сиренькая• сегодня в 11:43
Ответ для_Alekssandra_
Это все скотство и неправильно. Отказаться сдавать деньги- правильно, но нужно оценить последствия для себя, свои силы.
Тут нужно думать про автора. Стоят ли эти деньги её нервов, которые потом потреплят. Ведь, коллектив явно супер токсичный там.
Потом из-за этой тысячи нервов вытянут на 10
О чём вы говорите. Какие нервы
. У фирмы нет денег чтобы платить людям зарплату. Заказов за этот месяц тоже видимо почти нет. Всё, фирма скоро будет банкрот.
Автору физически никто не сможет трепать там нервы потому что скоро ликвидация организации.
Автору в любом случае нужно искать новую работу. А сдавать деньги однозначно нет смысла.
. У фирмы нет денег чтобы платить людям зарплату. Заказов за этот месяц тоже видимо почти нет. Всё, фирма скоро будет банкрот. Автору физически никто не сможет трепать там нервы потому что скоро ликвидация организации.
Сиренькая• сегодня в 11:51
Ответ для_Alekssandra_
Вы испытывали на себе проявления моббинга или коллективной травли?
Если нет, то вы не поймёте
К вам относятся так, как вы позволяете.
Если вы не умеете давать отпор и к вам были применены моббинг или коллективная травля, то какого чёрта вы делаете в этой теме и ещё пытаетесь давать какие-то бесполезные советы? Вам самой сначала нужно проработать с психологом ваши проблемы, а уже потом обдумать целесообразность вашего пребывания на сайте где можно давать советы. И только после этого у вас появится моральное право хоть что-то писать.
Тільки не про гроші• сегодня в 11:57
У нас так же, держ установа. Конверт начальнику, список прилагается. Я изгой, я не сдаю)
Почекуха• сегодня в 12:40
Йдіть до іменинника і кажіть що його сраколизники щось розгулялись не на жарт. Шо ви його не проти привітати, але така сума яку вони командують це подія для вашого бюджету в умовах вимушеної відпустки. Він взагалі може бути не в курсі
_Alekssandra_• сегодня в 12:47
Ответ дляСиренькая
К вам относятся так, как вы позволяете.
Ой, ну не вам решать кому где пребывать. В теории, оно легко казаться себе героем. Поработай вы на практике в нескольких гадючниках пару лет, тогда нам было бы о чем поговорить (
Вообще не факт• сегодня в 13:00
Ответ дляГубной рояль
фиксируете отказ письменно:’ прямая смс: Иван Сергеевич, изза того, что нас выгнали в бесплатный отпуск, у меня нет денег и сдавать на дн директора я не буду’.
не сейчас, не потом, не имею/ не имею возможности.
а НЕ БУДУ.
и сразу делаете скрин.
работу искать надо было с первого дня бесплатного отпуска.
и активнее.
судя по всему, вы там все киси миси
а НЕ БУДУ.
и сразу делаете скрин.
и активнее.
судя по всему, вы там все киси миси
Файна_зупка• сегодня в 13:09
Ответ дляГубной рояль
Конченные. Когда будете передавать дегьги, пожелайте им подавиться ими
Пампушечка• сегодня в 13:59
Ответ дляХристя в тiстi
Я при оформлении на работу сразу предупреждаю-ни на какие подарки, похороны и прочее не сдам ни копейки. Сдаю только на корпоратив за себя
А у вас корпоратив за власний рахунок? Бо чоловік пішов на нову роботу і був корпоратив, після поставили перед фактом, що оплачують самі працівники і виставили рахунок, я прифігіла, бо ніколи про таке жлобство не чула. Завжди де працювала я та чоловік, корпоратив оплачував роботодавець
Губной рояль
• сегодня в 14:08
Ответ дляПочекуха
Думаю, що він в курсі. Я працюю 3 роки і всі 3 роки його вітають. Але в цьому році палку перегнули, порівняно з минулим роком збільшили суму в 2 рази.
Семенівни сусідка• сегодня в 14:14
Ответ дляПлету корзинки
Быдлячество какое-то
в Ощаде такое практиковали. заставляли рядовых сотрудников поздравлять куратора, причем с рождением у того ребенка. хотя сотрудники некоторые не видели даже куратора того...
Ответ дляГубной рояль
’Ми’ б не вітали такого керівника, а ви будете?
Компанія, яка відправляє працівників у неоплачувану відпустку, все одно загнеться.
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляГубной рояль
Ну так это идея замов выслужиться. При таком большом коллективе по 100-200 грн с рядовых сотрудником было бы достаточно, с начальников можно больше