Верочка 100%• 09 июля 2024

Как пережить расставание?

Не выдерживаю
Чарочка діда• 09 июля 2024
Добу погорювали і вперед працювати,треба ставити дітей на ноги.
Парова машина• 09 июля 2024
Вас не Таня звати?
Бо знайома чоловіка айтішника кинула заради великого кохання. Розлучилася, але щось пішло не так.
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Вас не Таня звати?
Нет
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляЧарочка діда
Спасибо
Баба Йога• 09 июля 2024
Якщо ви зробили такі кроки у житті, вважаєте, що все було правильно, то виходить, що ваше життя змінилося на краще! Радійте новому старту!
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Да, я понимаю, что всё к лучшему. Но сейчас очень больно.
Мотористка• 09 июля 2024
У вас и сейчас есть выбор
-страдать и мучиться долго и НУДНО вАриться в этом
- пострадать немного, пережить это состояние и дальше постараться для себя - любить себя,заботится о себе!
Как-то так
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ви в Україні зараз? Тут так жорстко відволікають від пискостраждань
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляМотористка
У вас и сейчас есть выбор
Как-то так
Я пытаюсь, спасибо
Кружите меня,кружите• 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Неа-)
Меня бросил любимый мужчина, не ссорились, теплый телефонный разговор на ночь и все. Жив, здоров. Просто на меня трубку не берет.
Вчера я как раз попала под обстрел в Киеве, даже руки стеклом порезала. И все, о чем я думала, когда ракеты летели, а позже меня перевязывали, почему все так по-дурацки закончилось-(((
Мотористка• 09 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Неа-)
Понимаю Вас. У самой сейчас в жизни появился, и уже ушёл в тень мужчина. Зацепил меня очень. Замужем , есть дети...я ещё глупостей не наделала, но до сих пор наделать душа требует..
И сдерживать себя тоже не хочеться.
Баба Йога• 09 июля 2024
Дівчата, ви - зірки! Вибачте циніка, але це дуже ржачно, ревіти за мужикам, які вас фактично послали в дупу
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляМотористка
И сдерживать себя тоже не хочеться.
Не стримуйтеся, гоніть так, шоб аж шкварчало! Щоб не було соромно за даремно потрачену молодість, ех!
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Со стороны так и есть
Мотористка• 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Я вже не молода- 40+.
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляМотористка
Я вже не молода- 40+.
Скучно вам живеться, без драми, без надрива
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
Со стороны так и есть
Відійдіть в сторону від купки, в яку влізли. Воно видніше стане
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Я это понимаю
Баба Йога• 09 июля 2024
Я розумію, що чоловік вам нічого не винен. Він обирає себе і свій комфорт. Питання до вас. Що обираєте ви по життю? Любите мазохізм, роль жертви? То граєте в цьому театрі, ви ж прима
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Я это всё понимаю. Но я не могу принять эту ситуацию.
Баба Йога• 09 июля 2024
Хочеться, тягне, люблю, не можу, ламає - то хімія мозку, гормони задоволення, нові нейронні звязки! Залежність будь-яка є рлзлад організму. Ви залежні, у вас відібрали ваш кайф
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
А хто може?
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
А хто може?
Наверное, умные женщины, а не такие как я
Баба Йога• 09 июля 2024
Шукайте нові джерела кайфу для себе, легальні звісно! Оздоровте свій організм - спорт, фізичні навантаження, вчіть нове( мови, навики) , спілкування з дітьми, друзями, подорожі, зміна обстановки. Все, що роблять, коли треба вивести організм із залежності і переключити його
Баба Йога• 09 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
Почалось. Ну я не вмію з мазохістами, вибачте
Мотористка• 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Да, так и есть. Вот этой драмы лично мне и не хватало в ровноц скучной жизни. Даже немного получаю удовольствие от этих ’писькостраданий’ , но с автором у меня несклько разный настрой.
автор Верочка 100% • 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Спасибо
Мотористка• 09 июля 2024
Ответ дляБаба Йога
Ви мені подобаєтесь.
Автор, прислухайтись )
Ms. Откровенность• 09 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
это нужно просто пережить.
это кажется очень тупым и бесячим советом, но так и есть.
нужно прострадать и прожить, всё пройдет само.
по возможности постарайтесь занять себя какими-то физ нагрузками, зарегитесь на сз, пообщайтесь отвлекитесь. сама сейчас переживаю нечто подобное.
Баба Йога• 09 июля 2024
А чого ви страждаєте? Ну чесно! Бо вам не дав чоловік визнання , що ви найкраща і єдина! Применшив вашу вартість. Тож ви впевнені, що свою самоцінність і вартість потрібно перевіряти тільки через сприйняття того чоловіка? Чи вона у вас є апріорі і ніхто її у вас не відніме? Подумайте