Живчик-счастливчик• 09 июля 2024

Імодіум, як довго діє?

Якщо наприклад, закрутило живіт і положити таблетку під язик. Знаю ефект дає одразу, але як довго? Може бути таке що через пару годин знову потрібно буде приймати?
парИла я парИла• 09 июля 2024
Якщо гостра діарея, то до 7 (14мг) таблеток лопераміду на добу можна приймати.
Тривалість дії також залежить від діареї.
Може діяти, як і 3-5 годин, так і 1-2 години(

автор Живчик-счастливчик • 09 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це страшний сон, мати діарею в автобусі(((
Їду до дому, через пару днів(2дні в автобусі) нервую страшно)
парИла я парИла• 09 июля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а ви передбачаєте діарею чи що? я у таких випадках беру смекту
автор Живчик-счастливчик • 09 июля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Знаю свій організм! Буває без причин, буває тиск падає сильно, теж може дати