Море_море_я_скучаю• 09 июля 2024
Шукаємо перекладача англ
Привіт!
Опис Вакансії: Перекладач Документів для Освітньої Агенції
Про компанію:
Освітня агенція вже декілька років успішно працює у сфері освіти за кордоном, допомагаючи студентам вступати до престижних навчальних закладів Великобританії. Наша мета – забезпечити найвищу якість послуг для наших клієнтів, які планують навчання та переїзд до Великобританії.
Опис вакансії:
Ми шукаємо відповідального та професійного перекладача документів для подання на візи. Основні документи для перекладу включають свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, нотаріальні довіреності, виписки з банку тощо.
Обов´язки:
Переклад документів клієнтів з української на англійську мову та навпаки.
Вчасне виконання замовлень, наданих менеджерами.
Дотримання вимог щодо форматування та змісту перекладів.
Робота з різними обсягами документів (в середньому близько 15 довідок на тиждень).
Умови роботи:
Оплата: 25 грн за сторінку перекладу.
Гнучкий графік виконання замовлень (зазвичай 2-5 днів, іноді термінове виконання протягом одного дня).
Віддалена робота з можливістю отримання матеріалів та здачі готових перекладів через електронну пошту.
Вакансія - part-time, тільки як підробіток
Напишіть в телеграм якщо цікаво @anastasia_bhsu
Про компанію:
Опис вакансії:
Обов´язки:
Умови роботи:
Оплата: 25 грн за сторінку перекладу.
Каркуша Клара• 09 июля 2024
ЗП суперова)) з такою зп не мало б бути проблем з пошуком перекладача
Мати тріля• 09 июля 2024
За такі кошти перекладайте самі ))
Я кваліфікований перекладач. Знаю ціну своєї праці.
Брюльтик• 09 июля 2024
Ответ дляДай подивлюся
25 грн за сторінку - це стьоб? Може нулик загубили?
И я ору. Объявление из 2008😂
Бжоли-бандерівці• 09 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
15 довідок на тиждень, 25 грн за сторінку(більшість довідок 1 сторінка), і з/п 375 грн на тиждень. ʼВагон грошейʼ і ніхто не погоджується
Каркуша Клара• 09 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дивина, правда ж?🤭
Банан-барабан• 09 июля 2024
Я працюю перекладачем, моя середня ставка 6 центів за слово.
Ви не працівників шукаєте, а рабів?
Бжоли-бандерівці• 09 июля 2024
Автор, за 25 грн навіть каву нині не купити. А ви хочете платити 25 грн за сторінку професійного перекладу? Ще й іноді з терміновим виконанням за 25 грн. Все таки дуже сподіваюся, що ви нолик згубили
ЛюблюДевчонок• 09 июля 2024
25 грн. это один пломбир в вафельном стаканчике или рулон т.б.
Автор, надеюсь это шутка или ошибка.
Море_море_я_скучаю
• 09 июля 2024
Народ, існує чат джпт і по факту одна сторінка зводиться до того щоб по діагоналі перевірити чи все ок з перекладом
По факту за годину таких сторінок можна 50 зробити легко
Кавуся• 09 июля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну що я можу сказати, робіть самі!))
ОдинРазНадетое• 09 июля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Невозможно за час 50 таких страниц сделать!
Это раз, а два - если все так просто, то почему сами этим не занимаетесь?! Чатджипити есть, руки есть - вперёд по 50 страниц за час бабло зашибать!
У меня такая страница стоит - 500 грн и я работаю официально как ФЛП. За 25 грн НЕ имеет смысла вообще работать! Даже на еду себе не заработаешь.
Вы же с клиентов явно не 25 грн берете, так почему переводчик должен получать эти копейки, портя себе глаза и спину?!
Ниф_ниф• 09 июля 2024
Ответ дляДай подивлюся
375 грн в неделю /))) за 15 справок
ОдинРазНадетое• 09 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
375 грн в неделю /))) за 15 справок
Просто рабов себе ищут
Поэтому и найти никого не могут и уже на советчицу перешли