Стрекоза любви• Изменено 09 июля 2024
Хто живе в будинку 18+ поверхів з ОСББ як ви готуєтесь до зими?
Проблема таких високих будинків в тому, що за наявності тепла та води, але відсутності електроенергії , насоси не будуть подавати тепло і воду вище 7-8 поверху.
Я таке знаю• 09 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А почему нет воды?
тому що насоси не працюють без електрики
Ответ дляСиниця у спідниці
А почему нет воды?
Вода є, як міська комунікація. Але розрахований тиск до 7-9 поверху. Щоб качнути вище потрібні насоси.
Синиця у спідниці• 09 июля 2024
Ответ длямесяцкие
Вы на каком этаже ?
Вообще я живу в городе, где вода с моего рождения и даже наверное и раньше по часам идет 😁
Холодная!
Горячей воды город не видел никогда
Т е вода утром с 6-8.00
Вода вечером с 18-20.00
Холодная!
Горячей воды город не видел никогда
Т е вода утром с 6-8.00
Вода вечером с 18-20.00
Ответ дляМлинець Мій
20 этаж из 23, никак.
Навіть питання не піднімали?
маска Ілона• 09 июля 2024
Купили генератор ще перед зимою. Ось в травні почали використовувати для води, ліфта. Взимку ще на опалення має бути
Млинець Мій• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Навіть питання не піднімали?
Поднимали, но толку, половина сказали выедут за город, кто за границу. Мне все равно, баклажки будут значит.
Ответ длямаска Ілона
Це на багатоповерховий будинок? Яка ціна генератора і чи всі скидалися? Як сплачуєте за паливо зараз?
Мочалкин блюз• 09 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Холодная!
Горячей воды город не видел никогда
Т е вода утром с 6-8.00
Вода вечером с 18-20.00
Холодная!
Горячей воды город не видел никогда
Т е вода утром с 6-8.00
Вода вечером с 18-20.00
Пипец....а почему ?
Місячне Сяйво• 09 июля 2024
Я на 19 эт. Дом 25 эт. Ещё год назад скидывали на генератор по 3 тыс с квартиры. Год им не пользовались, хотя тоже готовились к прошедшей зиме. Сейчас включают во время отключений на подачу воды.
Сами купили экофло.
Будем зимовать как и все вокруг. Думаю, все будет норм
Сами купили экофло.
маска Ілона• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не всі. Верхні поверхи по 5 тис, нижні по 3.
Зараз щомісяця купуємо паливо (рекомендований платіж 1000, але різні суми здають)
Ответ длямаска Ілона
Дякую
Радостина• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В нас скидалися власники житла і купили генератор, ще минулого літа. Потужність генератора повністю покриває потреби в усіх насосах.
Файна цьоця• 09 июля 2024
Ще в 22, перед зимою 23 року, купили генератор, використовуємо і зараз. Проблема буде якщо не буде тепла від міста, оце так.