Стрекоза любви• Изменено 09 июля 2024

Хто живе в будинку 18+ поверхів з ОСББ як ви готуєтесь до зими?

Проблема таких високих будинків в тому, що за наявності тепла та води, але відсутності електроенергії , насоси не будуть подавати тепло і воду вище 7-8 поверху.
Синиця у спідниці• 09 июля 2024
А почему нет воды?
месяцкие• 09 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А почему нет воды?
Вы на каком этаже ?
Я таке знаю• 09 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А почему нет воды?
тому що насоси не працюють без електрики
автор Стрекоза любви • 09 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А почему нет воды?
Вода є, як міська комунікація. Але розрахований тиск до 7-9 поверху. Щоб качнути вище потрібні насоси.
Млинець Мій• 09 июля 2024
20 этаж из 23, никак.
Синиця у спідниці• 09 июля 2024
Ответ длямесяцкие
Вы на каком этаже ?
Вообще я живу в городе, где вода с моего рождения и даже наверное и раньше по часам идет 😁
Холодная!
Горячей воды город не видел никогда

Т е вода утром с 6-8.00
Вода вечером с 18-20.00
автор Стрекоза любви • 09 июля 2024
Ответ дляМлинець Мій
20 этаж из 23, никак.
Навіть питання не піднімали?
месяцкие• 09 июля 2024
У нас никак. Нижним этажам это не надо, верхнии финансово не потянут.
маска Ілона• 09 июля 2024
Купили генератор ще перед зимою. Ось в травні почали використовувати для води, ліфта. Взимку ще на опалення має бути
Млинець Мій• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Навіть питання не піднімали?
Поднимали, но толку, половина сказали выедут за город, кто за границу. Мне все равно, баклажки будут значит.
автор Стрекоза любви • 09 июля 2024
Ответ длямаска Ілона
Це на багатоповерховий будинок? Яка ціна генератора і чи всі скидалися? Як сплачуєте за паливо зараз?
Мочалкин блюз• 09 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Холодная!
Горячей воды город не видел никогда

Т е вода утром с 6-8.00
Вода вечером с 18-20.00
Пипец....а почему ?
Місячне Сяйво• 09 июля 2024
Я на 19 эт. Дом 25 эт. Ещё год назад скидывали на генератор по 3 тыс с квартиры. Год им не пользовались, хотя тоже готовились к прошедшей зиме. Сейчас включают во время отключений на подачу воды.
Сами купили экофло.
Будем зимовать как и все вокруг. Думаю, все будет норм
маска Ілона• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не всі. Верхні поверхи по 5 тис, нижні по 3.
Зараз щомісяця купуємо паливо (рекомендований платіж 1000, але різні суми здають)
автор Стрекоза любви • 09 июля 2024
Ответ длямаска Ілона
Дякую
Радостина• 09 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В нас скидалися власники житла і купили генератор, ще минулого літа. Потужність генератора повністю покриває потреби в усіх насосах.
Баба Йога• 09 июля 2024
Здали по 20 тис на генератор і насосну
Кожен місяць 4-5 взимку приблизно
Файна цьоця• 09 июля 2024
Ще в 22, перед зимою 23 року, купили генератор, використовуємо і зараз. Проблема буде якщо не буде тепла від міста, оце так.