Щось не спиться• 09 июля 2024
Золотий підвіс, діаманти чи?
Дівчата, стоїть вибір, обрати краще підвіс просто золотий (завжди можна здати на обмін,), з фіанітами чи з малюсіньким діамантом ( камені при здачі виймаються). Сума одна і та ж, але буда різна вага золота, авжеж.
Фото для прикладу
Результат:
вже голосів:
20 (58.82%)
3. З діамантами
8 (23.53%)
1. Просто золотий,більшу вагу
4 (11.76%)
4. Результати
2 (5.88%)
2. Золотий з камінцями
ЛюблюДевчонок• 09 июля 2024
Он при сдаче будет стоить 3 копейки, не думайте об этом при покупке. Что красивее смотрится нужно.
Папина дочка• 09 июля 2024
Той, який більше подобається і буде приносити радість. Якщо просто як вкладання грошей, то золотий без каменів.
Цікавий писочок• 09 июля 2024
Просто золотой,покрупнее.у меня есть маленькие сережки бздюльки,зато с брюликами.на ушах они выглядят мелкоскопией,отдала ребенку
Цирк на дроті• 09 июля 2024
Выбрать то, что больше нравится. Вы покупаете чтоб сдать или чтоб носить и получать удовольствие?
Цікавий писочок• 09 июля 2024
Смысла в том брюлике не вижу.когда покупалась моя мелкота,то можно было купить 2 пары крупных красивых серьг
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
От стикнулася, є прикраси, вже не актуальні, камінці при обміну не рахуються. На ці гроші, що приклад, можна в рази більше золота взяти. Тому, що красивіше не завжди варіант, бо мода міняється, як і смаки
ЛюблюДевчонок• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Тогда дарите банковское золото. А красивое она себе сама купит
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну, голосування показує інше.
Області пітьми• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Там и золото очень теряет в цене. Принимают за копейки. Берите то, что хочется сейчас и радуйтесь
Цікавий писочок• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ну, голосування показує інше.
Посмотрите,что тут люди выкладывают.ахнете,тут хламу с секонда и какой то бижутерии рады дешманской
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Ну, його хоч здати можна, а діаманти не рахують. Хотілося одне, почала фінансово рахувати, і засумнівалася. Хотіла з діамантом
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Цей підвіс з фіанітом коштує 2 тис грн, з діамантом 4,5тис. Ось і думаю, чи є сенс платити більше
Аристократка-тунеядка• 09 июля 2024
Только золото. Мелкие брюлики практически не имеют ценности, это только вы за них заплатите.
любименькая• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ну, голосування показує інше.
Они не шарят)) 95 % драг. камней в ювелирке-синтетика.Не люблю, когда из пркупателя делают лоха, пусть сами свои брюли носят(если что, пара сережек с брюлями есть, но была молодая глупая)
любименькая• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
НЕмає. Це не той розмір каміння, щоб сумниватися.
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Ответ длялюбименькая
Теж є пара кілець з осколками. Лежать, бо дизайн не подобається
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Обломуєте мене , так захотілося діамантик
Наездница• 09 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
У меня с бриллиантом,недавно купила. КЮЗ карапуз.
Щось не спиться
• 09 июля 2024
Ответ дляНаездница
Вот такой(это не я,я купила такой )
Гарнюній
Аристократка-тунеядка• 10 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
купите муассанит, если уж очень хочется блестюшку
УжеВотДа• 10 июля 2024
Купила серги з діамантами за 400$ 6 років тому, а в ломбарді мені за них дали 20$😆
Щось не спиться
• 10 июля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Чому так мало? Золота мало?
Щось не спиться
• 10 июля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Де його купити? В ювелірках або фіаніти або діаманти
Аристократка-тунеядка• 10 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
на алике
Аристократка-тунеядка• 10 июля 2024
Ответ дляУжеВотДа
У меня были золотые серьги, в ломбарде предложили 50% от цены.
Как я и писала выше - брюлики ничего не стоят, платите за них только вы.
любименькая• 10 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
В инсте, в поиск вбейте, вьісветяться продавцьі с Украиньі.Получаете камень идете к мастеру и заказьіваете кулон.Кстати, есть муассанитьі с сертификатами и прибор их определяет как брюлик.Так что в ювелирках ,скорее всего и не бриллиантьі
Щось не спиться
• 10 июля 2024
Ответ длялюбименькая
Дякую, зрозуміла