Блакитна устриця• 09 июля 2024

Есть смысл ребенку сюда поступать?

У ребенка 143 бала, хочет на стоматологию.

Скориставшись регіональним коефіцієнтом в 2024 році (1,04 та 1,07) у вас є можливість бути зарахованими до ЗВО Медичного Академічного Консорціуму (м. Харків / м. Дніпро) вже в цьому році, але проходити навчання в КМУ в Києві (на ваш вибір, з огляду на безпекову ситуацію)!
https://kmu.edu.ua/vstup-na-medichni-specialnosti-...
АнтиТанкист• 09 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Бедные. Не было денег на репетиторов.
Я не про репетиторів
А про те, що якщо немає вчителя математики - батьки йдуть до директора, в управління освіти і добиваються, щоб була нормальна дистанційка.
Ми в своїй школі всіх дістали і добились. Затрапезна школа.
автор Блакитна устриця • 09 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Я не про репетиторів
Так уровень просто не знали. Вроде тесты зно прошлых годов проходил, а не в этом низкий балл. Ой, вообще зачем эти рубежи. Ну хоть бы не такой высокий сделали, а 130+, или 140+.
АнтиТанкист• 09 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ви скаржитесь, що не було вчителя. Тепер уже все рівно - був чи ні, бо рівень не знали.
Визначтесь.
автор Блакитна устриця • 09 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Визначтесь.
Когда не сдали на ожидаемый балл стало понятно, что уровень не высокий. Что не ясно?
АнтиТанкист• 09 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Не ясно тогда при чем здесь написанное вами, что учителя не было.
Раз до результатов нмт это вас не беспокоило.
Барбітта• 09 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Не ясно главное - что в стоматологии будет делать ребенок бедных родителей
автор Блакитна устриця • 09 июля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Учитель был, но вел так, дал задание, выполнили - досвидания. Такое. И выполнял их, но все равно. Ой, ладно, это другая тема разговора.
Инста_Богиня• 09 июля 2024
Если эта специальность цель - то вперёд готовиться год. И на следующий снова подаваться.
Значит так надо, что в этом году так
Блискавка• 09 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ребенок уже не знает куда подавать, сделали этот пороговый балл, а обучения в школе практически не было, математику завалил, не было учителя на дистанционке.
Репетитора не было? Обычно репетиторы готовят, а не школа
Блискавка• 09 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Многие тут остаются. Женятся, к примеру, и остаются.
Это было до войны. Сейчас нет смысла тут сидеть
Нога на ногу• 11 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ну да. Многие будут поступать за рубежом. Вообще не понимаю, абитуриентов наверно не будет, будут недоборы.
За кордоном теж враховують бали НМТ і чим вони нижчі, тим більше знижуються шанси на вступ. Звісно за гроші можна навчатися в приватних, але при нездатній сесії буде відрахування. Знання потрібні хоч в державний, хоч в приватний.
Донька знайомої рік готувалася до вступу на медичний напрямок в Чехії , НМТ менше уваги приділяли, по факту здачі нмт бал конкурсний 149,2 . В Чехію не вступили, іспит не простий був . Але й в Україні тепер проблема зі вступом, бо бал нижче прохідного.
Нога на ногу• 11 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Бедные. Не было денег на репетиторов.
Зараз є українська онлайн школа з записаними уроками і викладачі там дуже достойні, , доступні підручники ну і потрібно ще бажання і зусилля дитини.
Нога на ногу• 11 июля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Значит так надо, что в этом году так
Насправді ви абсолютно праві! Зараз для хлопців чим пізніше вступиш до вишу - ти краще. Є цілий рік на ретельну підготовку без зайвих відволікань, плюс модна ще й якийсь підробіток знайти. Автор, немає трагедії , що дитина не вступить цьогоріч, якщо є реально ціль, то рухайтеся в цьому напрямку !