Жінки, з вагою 90+ ,чи ходите Ви в басейн ,аквапарк? Донька просить сходити,а я навіть не знаю як піти,невпевнено себе почуваю.
Ответ дляMinny
Ну у мене 79-80 кг
Не прям супер товста, але в тілі. Купальник суцільний і йду гордо жити то життя, в басейни їздимо, мені головне поплавати та насолодитися і дітям відпочинок, всі паряться лише за себе тому мені пофіг
Я купальник думаю вибрати,думаєте краще суцільний?
Ответ дляAlenka34@
Міряти треба, який краще сяде.
Я не так давно міряла суцільний, який додав мені мінімум 10 кг, а я, м´яко кажучи, не худенька.
Є пара роздільних, які точно краще сидять. І є пара суцільних ще з позаминулого року, теж непогані на мені.
Буваю у басейні і на пляжі, ніхто нікого не розглядає.
Шикарних фігур мало, симпатичних трохи більше. Звичайних більшість.
Панянок і 130+ кг бачу чимало, не у стрінгах, але і не закутані. Нормальні купальники по фігурі.
Ответ дляnova_mama
Міряти треба, який краще сяде.
Дякую за пораду і головне без осуду. Бо зазвичай коменти з осудом
Ответ дляAlenka34@
Я сама колобок.
Але без анонімів вагу не напишу.
Ще важливо з такими параметрами не слухати консультантів у магазинах, якщо є сумніви.
Мені намагалися продати купальник з суттєво меншою чашкою, ніж мені треба.
Такі купальники псують фігури.
Ну і високі плавки теж повний капут на пухкеньких виглядають.
Шорти йдуть не всім...
Ваш друг у пошуках - дзеркало.
Але без анонімів вагу не напишу.
Такі купальники псують фігури.
Шорти йдуть не всім...
Ваш друг у пошуках - дзеркало.
Ответ дляnova_mama
Я сама колобок.
Але без анонімів вагу не напишу.
Такі купальники псують фігури.
Шорти йдуть не всім...
Ваш друг у пошуках - дзеркало.
Але без анонімів вагу не напишу.
Такі купальники псують фігури.
Шорти йдуть не всім...
Ваш друг у пошуках - дзеркало.
Дякую велике. А вагітних Ви бачили у аквапарку? Я на другому місяці. У гінеколога не запитувала так як хочу його змінити
Ответ дляAlenka34@
Я у аквапарках давно не була, а коли була, не роздивлялася настільки уважно.
Особисто я б вагітною не пішла у аквапарк, наприклад, з гірок їхати досить небезпечно.
Вагітній мені гінеколог дозволяла басейн до 30 тижня, і у відкритих водоймах я купалася теж до такого терміну приблизно.
Але ж я не знаю стан Вашого здоров´я.
У першому триместрі точно не можна робити різких рухів, стрибати, мені ще було не можна бігати.
Але ж я не знаю стан Вашого здоров´я.
Ответ дляnova_mama
Але ж я не знаю стан Вашого здоров´я.
12 тиждень вагітності