Поумничка• 10 июля 2024
Мама не запрошує.
Мама в Італії. Давно там. Я в Києві. Ні разу не запропонувала до неї поїхати. Навіть внучку на канікули привезти. Умови у неї дозволяють. Після трагедії у Києві навіть не дзвонить, боїться мабуть, що попрошусь.У когось ще є такі "найрідніші" люди?
Мрію про космос• 10 июля 2024
Ответ дляПоумничка
Дивно. Зробили мене лінивою, без грошей). Заробляю, працюю. Не хвилюйтесь. Питання тільки у людських відносинах. Моїй мамі начхати , що буде зі мною і з дитиною. Тільки б її не турбували. Скоро іду у відпустку, чому мама здивувалась і була не рада.
Так вы сами решаете что будет с вами и ребенком,при чем тут мама?
Мрію про космос• 10 июля 2024
Ответ длямиссАрфография
Я про батька свого сина)
Батькам не здаю своїх дітей))))
А,ну это у нас в норме((((
Поумничка
• 10 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
Я б запросила , якби жила в безпечному місці. Навіть настояла б на тому, щоб приїхали.
Мрію про космос• 10 июля 2024
Ответ дляПоумничка
Это ваши фантазии,если бы бы.не так вам страшно,раз за три года никуда сами не поехали
Цідило правди• 10 июля 2024
Ответ дляПоумничка
Ну, вот такая мама у вас. Не каждая, родившая детей, является хорошей матерью по умолчанию.
Ответ дляДружная семейка
Діти можуть злізти з шиї і забути дорогу до батьківського дому, забути назавжди батьків, це не так проблематично, але потім батькам, які все життя жили для себе на стоарості хочеться, щоб їм хтось памперси міняв і слухав їх брєд. Можна народжувати і забувати на хєр, так
Батьки 18 років як мінімум жили заради дітей
Хоча краще б зробили аборт
Болтушка Му• 10 июля 2024
Ответ дляПоумничка
Так вы и живете в достаточно спокойном месте чтоб из него не выезжать.
Если б вы считали что оно опасное то давно б уехали.
Зачем вам для этого приглашение мамы?
Оченьценная• 10 июля 2024
Ответ для40ка
Онуку народжувати автора ніхто не просив
Але вона знову лізе на мамину шию
Я вам уже писала выше. Спросить, как дела у дочки и внука, пригласить из в гости это лезть мамке на шею? Серьезно?
Болтушка Му• 10 июля 2024
Ответ дляЦідило правди
А чем автор отличается от своей мамы?
Ее мама ее не вывезла к себе, не пригласила
Она свою дочь не вывезла никуда.
В чем отличие?
Она свою дочь не вывезла никуда.
В чем отличие?
Мрію про космос• 10 июля 2024
Ответ дляПоумничка
Почему она должна вам навязывать свое решение и видение ситуации.Может вы супер патриотка и вам дома хорошо,тут проклинают как раз уехавших)
Болтушка Му• 10 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
+ причем даже в начале войны когда была полная неизвестность
Дама_с_коготками• 10 июля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Мама мужа зовет нас в рашу.Вот где трэш
І дивується, чого не хочете?)
к.Буланова• 10 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
Ваши родители реализовали родительские инстинкты с вами маленькой,с чего вы взяли что они будут рады ребенку на месяц?
До батька дитини ж
к.Буланова• 10 июля 2024
Для меня лично такое поведение матери ненормально. Чтобы тут не писали советчицы. Мои дети будут моими детьми всегда. И если им будет угрожать опасность, я сделаю все чтоб им помочь. Это НОРМАЛЬНО!
Поведение вашей матери типичное поведение мамы-кукушки.
Мрію про космос• 10 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Даже против их воли и мнения?автор недееспособна и сама не может решить что делать?
к.Буланова• 10 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
Автор хочет помощи и ей обидно что матери плевать на неё и внучку. При чем тут против воли?
Автор дееспособна. Вопрос в отношении матери к дочери а не в дееспособности дочери.
Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ для40ка
Хоча краще б зробили аборт
Декому краще робити аборт, щоб потім все своє життя не жити у ненависті до дітей і онуків
КонхфЭдкаТузик• 10 июля 2024
ви доросла людина, хочете поговорити з мамою - подзвоніть, хочете побачитися - купуєте квитки, бронюєте готель і вперед. сидіти ображатися і чекати - так і життя пройде. дитину на канікули залишити це рідкість зараз, бабусі живуть своїм життям, працюють, онуків бачать коли діти приходять з ними в гості.
Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ для40ка
А нічого, що мама цю ледачу доцю ростила годувала?
Де ви прочитали, що автор ледача?
Дружная семейка• 10 июля 2024
Автор, знайшли де написати, тут кожна ненавидить онуків, дітям нічого не винна, у неї мілліонний капітал, на безбідну старість, 2500000штук квартир під здач.....а насправді, вони такі злі, бо понароджували тих дітей без любові, бо часи тікали, ненавидять їх, не спілкуються зі своїми батьками, внуки для них- це виродки їх дітей. У них немає ніяких цінностей у житті, родинних зв´язків. Зробіть висновки для себе про маму, ну значить таку саму ж віддачу вона отримає, не робіть таких помилок зі своїми дітьми
Ответ дляДружная семейка
Де це ви тут таких бачили?
У мене колись було багато дописів про дітей і там була в коментарях тільки любов до них
Ответ дляДружная семейка
Мама вже народила автора, виростила і має повне право на турботу.
Але поки тільки отримує від дочки лінивої бажання на шию
Мо, і правда, краще б тих дітей не народжувати, бо потім з шиї не скинеш
woman Warrior• 10 июля 2024
Автор, вы взрослый человек,а решить свой личный семеный вопрос с родной мамой не можете?Вам требуется мнение форума, т.е.посторонних людей вместо того, чтобы позвнить и поговорить?