Поумничка• 10 июля 2024

Мама не запрошує.

Мама в Італії. Давно там. Я в Києві. Ні разу не запропонувала до неї поїхати. Навіть внучку на канікули привезти. Умови у неї дозволяють. Після трагедії у Києві навіть не дзвонить, боїться мабуть, що попрошусь.У когось ще є такі "найрідніші" люди?
IQ 80• 10 июля 2024
у мамы своя жизнь

галлея• 10 июля 2024
взрослейте...
Приму в дар• 10 июля 2024
ми ж не знаємо, як ви дочка
Не против• 10 июля 2024
Це її вибір, не запрошує значить є причини
Хачапууури• 10 июля 2024
Внучку мамі народжували чи собі?
Коли мама гарувала в Італії, миючи сеньйорам дупи, ви їй допомагали, підтримували чи своє життя будували?
Кайдашева дочка• 10 июля 2024
Мама мужа зовет нас в рашу.Вот где трэш
Попадалочка• 10 июля 2024
Якби ви хотіли, то самі б виїхали, а не прикривалися мамою
Бойцовская• 10 июля 2024
так а в каких условиях она реально живет? если живет у кого-то работая баданте, то куда она вас позовет? или снимает комнату...куда?
Тримаю свічку• 10 июля 2024
Образливо(
Якщо відносини дозволяють - поговоріть відверто з нею.
Якщо ви не дуже близькі - починайте зеркалити: не цікавтеся її життям та здоров´ям, не кличте до себе, якщо схоче приїхати - не пропонуйте зустріти або жити в вас.

Кайдашева дочка• 10 июля 2024
Боже,самі рідніші люди друг другу не потрібні
энциклопУдия• 10 июля 2024
і я живу у Києві, а є ті,хто живуть в інших містах, де зовсім нелегко і теж ніхто не запрошує, хоча є кому і куди
Бойцовская• 10 июля 2024
вам мама деньги наверное высылала?
Засомневаю• 10 июля 2024
Обязательно до мамы? Сейчас все страны для украинцев открыты, давайте едьте в любую.
автор Поумничка • 10 июля 2024
Ответ дляБойцовская
вам мама деньги наверное высылала?
Ніколи)
Мрію про космос• 10 июля 2024
Интересно,когда великовозрастные детки готовы слезть с шеи и не предъявлять претензии
Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Внучку мамі народжували чи собі?
Маму силою вивезли в Італію і тепер вона не хоче спілкуватися з донькою?
Дивне створіння• 10 июля 2024
У мне мама першого чоловіка 24 лютого телефонувала і кричала, щоб я терміново їхала до неї з її онуками і моїми дітьми від другого шлюбу, ще і з моїми батьками, вона в Італії років 15 живе, я була вражена.
Вона на польському кордоні нас чекала вже 25.
Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ дляБойцовская
Автор наче написала у пості все.
Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ дляНе против
Автор може спати спокійно, на старість не прийдеться за мамою доглядати

Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ дляПриму в дар
ми ж не знаємо, як ви дочка
Вірно, погана донька- на фіг треба, можна іншу народити
40ка• 10 июля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Образливо(
А нічого, що мама цю ледачу доцю ростила годувала?
Телячі ніжноСті• 10 июля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Мама мужа зовет нас в рашу.Вот где трэш
Я уехала из Украины, друг детства из роzzии , написал почему не туда тоже …
40ка• 10 июля 2024
Ответ дляДружная семейка
Чому це?
Мама її в дитинстві доглядала, тому дочка уже зобов´язана
Болтушка Му• 10 июля 2024
Ответ дляПоумничка
Ніколи)
А в чем проблема самой поехать к маме? Снять отель/квартиру рядом, провести вместе время, пообщаться?
Зачем вам приглашение?
Дружная семейка• 10 июля 2024
Ответ для40ка
Чому це?
Маму силою запліднили? Це був її вибір. Розродитися- це вибір лиш батьків. Не хотіла доглядати- робила аборти, автор теж може впасти на мороз,як мама
Телячі ніжноСті• 10 июля 2024
Ответ дляБолтушка Му
Зачем вам приглашение?
Может проблема в том , что на это нет денег?
А вообще странно имея маму в Италии, не иметь возможности просто так приехать. Наверное мама не хочет этим заниматься и напрягаться.
Не интересуется жива та дочка вообще
40ка• 10 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
Ніколи
Шаманю второпях• 10 июля 2024
Ответ для40ка
Чому це?
Нет. Дочь не просила её рожать и как следствие ухаживать за ней в детстве
Байрактара• 10 июля 2024
У вас біли отличные отношения, а теперь она отморозилась? Вот где непонятки біли бы, а так думаю она всегда такая была
Байрактара• 10 июля 2024
Ответ дляХачапууури
Внучку мамі народжували чи собі?
Ну такое, чужие люди в разных странах принимали к себе украинцев, а тут родная мать и бабушка не предложила даже