Червона калина• 10 июля 2024
Швидко розростається карієс на зубах, порадьте щось
Ходжу до стоматолога раз в рік, не економлю
Чистка зубів в мене 3500
Лікування зуба 5000
Паралельно роблю кожного року КТ, з розшифровкою кожного зуба.. тобто це не те що ви думаєте, що лікар розводить на гроші і придумує карієс
Він реально за рік зʼявляється
Жувальні зуби всі в коронках, передні теж полатані
Минулого літа все про лікувала, а в цьому році знову 4 нових зубах..а на одному зʼявився запальний процес і треба переліковути канали
лікар сама дивується
Чистка зубів в мене 3500
Лікування зуба 5000
Він реально за рік зʼявляється
лікар сама дивується
Гага Газу• 10 июля 2024
Мне мой стоматолог сказала, что при стрессе больше всего кальция вымывается из зубов
Я младшую дочь с 3 лет стабильно раз в 3-4 месяца вожу и при идеальной гигиене каждый раз что-то лечат, и не по одному обычно. Наконец нашла зубную пасту, которой когда-то чистила себе, потом старшей и была очень довольна, а потом она куда-то пропала. И о чудо, полгода уже ни единой новой пломбы. Я не знаю, что это, но факт
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляCatyK
Так яка це паста? Порадьте
Ответ дляЧервона калина
Так яка це паста? Порадьте
https://www.kidstaff.com.ua/tema-23737488.html
Вот. Я не продавец, я покупатель
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляCatyK
Вот. Я не продавец, я покупатель
Лікар сказала навпаки із фтором
Янгол в камуфляжі• 10 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Лікар сказала навпаки із фтором
Про фтор пора забыть. Есть пасты, которые препятствуют кариесу, если ежедневно чистить. Да дороговато, но дешевле дантиста)
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляMarmu
солодке їсте?
Не дуже люблю
Але коли їм то після їжі не чищу зуби
Лікар сказала шо мені навіть йоршиком треба користуватись, бо наліт на зубах
Але коли їм то після їжі не чищу зуби
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Др вілд? Курапрокс?
Янгол в камуфляжі• 10 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Др вілд? Курапрокс?
Я писала про японьскі. Там і почалась ця наука. типу Parodent
Физрукая• 10 июля 2024
Витамины Д+ К2
каждый день полоскание вода + сода + перекись водорода
В ЮТУБ поищите эту инфо зачем это - научно доказано
Дивне створіння• 10 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Др вілд? Курапрокс?
Це все з фтором.
Я навпаки зараз вирішила повернутись до фтора, саме до Курапрокса. Постійно вторинний карієс. Але в мене є порушення з обміном речовин, і від стресу заїдаю.
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Це все з фтором.
Ну так я теж користуюсь курапроксом з найбільшим вмістом фтору
Дивне створіння• 10 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Ну там багато чого може бути. Сухий рот, склад слини, патогенні бактерії, може в мигдаликвх вони засідають, рефлюкс. Та й просто генетично вийшло.
Ще спробуйте жувати ксиліт.
Дивне створіння• 10 июля 2024
Ответ дляГага Газу
До стресу можна що завгодно прив´язати. Зазвичай погано вичищають наліт. Постійна патогенна біоплівка.
Дивне створіння• 10 июля 2024
Ответ дляФизрукая
Витамины Д+ К2
В мене така суміш обдере всю емаль до дикого болю.
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Ще спробуйте жувати ксиліт.
А коли його жувати? Після кожного споживання їжі?
Червона калина
• 10 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
В мене проблема що карієс зʼявляється там де зуби один біля одного (а проксимальна ділянка!
Дивне створіння• 10 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Це наліт. Якщо йоржиками не користувались - то там завжди наліт з бактеріями.
Про ксиліт почитайте, всюди інфо є.
Белая котичка• 10 июля 2024
Ответ дляЧервона калина
Это контактный кариес. Почитайте в инсте weston_price_