ЖаннаНеАгузарова• 10 июля 2024
Прошу підписати. І долучити своїх студентів до підписання петиції:
Часто ми з молоддю обговорюємо "надзвичайні та неперевершені" дії керівництва нашого профільного Міністерства.
Ідеї грантів, постійні намагання зменшити кількість студентських стипендій, відсутність пільг при вступі для студентів, які живуть у населених пунктах поруч із лінією фронту, ну а чого вартує лише вступ до аспірантури цьогорічний і історії з об´єднаннями університетів, яким кінця-краю нема. І то все - лиш невелика частина "нових, справедливих підходів та реформування системи вищої освіти" 😕
Загалом, не мені вам розповідати, ви самі все бачите і знаєте.
Тож активно долучаємось до підписання петиції.
Боротьбу розпочато, і ми усі - частина великої сили, яка може багато змінити.
ЖаннаНеАгузарова
• 10 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
А чего под анонимом боритесь?
А вы че под анонимом?
Просто болталка• 10 июля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А вы че под анонимом?
Это ж ваша тема с анонимами. Просто как можно людей подбивать и тут же боятся своей позиции, не серьезно
Вмію заміряти найкраще• 10 июля 2024
Про що петиція?
По темі, я цього року вступила на заочне. Магістратура.
Якість освіти сльози. Більшість викладачів в очі не бачила. Сиди сам читай.
Краще б на курси перукаря пішла.
ЖаннаНеАгузарова
• 10 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
Ну а вы чего боитесь 🙀
У меня все равно ник даже не похож на моё имя
Просто болталка• 10 июля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну а вы чего боитесь 🙀
Если вы хотите действий от людей, надо не их кустов кричать
ЯблокоРаздора• 10 июля 2024
У меня ссылка не открывается ((
Возможно, из-за отключений света часть серверов обесточена(((((
Княгиня пітьми• 10 июля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Про що петиція?
Краще б на курси перукаря пішла.
Я 14 лет назад закончила магистратуру очно, качество и тогда было ужасное. По сути, именно по моей профессии ничему нас и не научили, все узнавали уже в процессе работы, слушая опытных коллег
Вмію заміряти найкраще• 10 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Я вступила щоб отримати другу вищу освіту. Я чудово знаю як виглядає 5й курс.
Але я вступила На тих умовах, які запропонував вуз. Заплатила заявлену суму. І по наївності вважала, що хоча б викладачі будуть зʼявлятися на парах.
Якби я знала, яку якість освіти дасть мені цей вуз, я б навіть не пробувала.
Але нам докладно відчитали лекції про академічну доброчесність)
І сміх і гріх)
Княгиня пітьми• 10 июля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
І сміх і гріх)
Так второе высшее обычно так и выглядит. Предполагается, что вы сами там можете преподов уже научить и пришли чисто за корочкой. Тут хоть бы первое высшее нормально давали...
Вмію заміряти найкраще• 10 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Як виявилося група одна для всіх. Зі мною пʼятикурсники)
Взагалі-то це чистий лохотрон. Я їм гроші, а вони мені папірець, замість знань)
За рік я б точно навчилася заробляти гроші якимось перукарем, або нігті нарощувати)
Не дарма у нас за статистикою найбільше людей з вищою освітою, Але ми яка країна за рівнем життя?
Якось страждання працівників вузів на цьому фоні не чіпляють,