Нічого вдягти• Изменено 10 июля 2024
Ортопед який в минулому лікував зуби, не розгледів 2 карієсу на зубах
Я прийшла до нього ставити коронки, він оглянув всі зуби
Знайшла в інсті його, виявляється він раніше лікував зуби
Питання
Може пошукати іншого, того що займається коронками з самого початку? Київ
Питання
Бабайко• 10 июля 2024
Та вони зараз всі універсальні)
Хіба що в державній,кожен по своєму профілю , я зараз лікую в стоматолога,якій і терапевт і ортопед,но робить все гарно питань поки не маю.
Чоловік робив(в іншій клініці),і імпланти ставив,і мост робив, і карієс лікував все один лікар)