Анонимба• 01 марта 2014
Ми не Росія і не Європа Ми УКРАЇНА
Уже 1000раз обговорювалось дане питання. Але хочу висловити свою думку. Люди, не діліть України!!! Нам не потрібна Росія чи Європа. Ми Українці, і не важливо чи із заходу чи зі сходу. Ми народились на Україні, пережили ці важкі роки, кожен рік був по-своєму важкий, малі зарплати, нестабільність і т п. Але, зібравшись разом, ми можемо змінити нашу країну. Давайте будувати свою, рідну КРАЇНУ, Ми можемо жити і не залежати від інших країн. Наша Україна найкраща, працьовиті люди, родючі землі, найкращі природні умови, щира, добра нація.Із таким багатством ми можемо тільки процвітати. Якби наші політики нас не обкрадали, то ми б жили не гірше Америки. Ми можемо самі себе забезпечувати. Давайте будувати своє майбутнє, давайте використаємо ще один шанс. Давайте не будем шукати собі ще більше проблем і говорити щр ми Росія , ми НЕ РОСІЯ, ми патріоти своєї неньки УКРАЇНИ. Хай Господь Бог захистить нас від біди, від війни і збереже нашу матінку УКРАЇНУ! Нехай наші діти живуть в мирній Україні, а материнське серце ніколи не болить.
Новогодняя пальма• 01 марта 2014
Да не будет этого! Мы сами себя уже давно поделили(((((((( И одни НЕНАВИДЯТ других, и как это не печально осознавать, вряд ли что то измениться!!!!
Каравай-каравай• 01 марта 2014
я с Вами согласна!но раньше думать надо было,когда майдан кто-то организовывал
Леди Г• 01 марта 2014
Ответ дляКотенок аки рысь
раньше надо было думать
Когда будете хоронить своего мужа, сына, отца, брата-не забудьте ваши слова
Ластоноша• 01 марта 2014
Ответ дляВкаблучках
Главное, что бы это оппозиция поняла.
И наступил мир от этой фразы...
Marika2012• 01 марта 2014
Ответ дляКаравай-каравай
на Майдан вышли студенты(дети),которые не хотят жить с корупцией в стране...а вот с автором согласна на 100%!!!
Котенок аки рысь• 01 марта 2014
Ответ дляЛеди Г
пусть думают бендеры
Аноним_636• 01 марта 2014
Ответ дляНовогодняя пальма
За что ненавидят?
Аноним_572• 01 марта 2014
Мій тато живе у Росії…
І кожен рік я там, як вдома…
І завжди були мої мрії,
Про те, щоб не було кордонів,
Та воля не має зійти!
Це все-таки дві різні хати!
І хай вже міцнішає тин,
Коли так ось брат йде на брата.
Молися! Борися! Тримайся!
Сестричко з Москви, це війна!
Пробач, я ніколи не здамся,
Пробач, землю цю не продам!
Хрещений батько, я вдома!
І Київ мене порятує…
Нехай я бандера в законі,
Та твій закон нас не хвилює!
Мені ж бо, сім*ю як ділили,
Паспорт віддали блакитний!
Я вже України дитина,
І ваш «екстреміст негативний».
Тепер я молюсь, Батьківщино!
За тебе, за Сотню Небесну,
Сім*я – це не кров; це причина
Віддати душу і серце.
І кожен рік я там, як вдома…
І завжди були мої мрії,
Про те, щоб не було кордонів,
Та воля не має зійти!
Це все-таки дві різні хати!
І хай вже міцнішає тин,
Коли так ось брат йде на брата.
Молися! Борися! Тримайся!
Сестричко з Москви, це війна!
Пробач, я ніколи не здамся,
Пробач, землю цю не продам!
Хрещений батько, я вдома!
І Київ мене порятує…
Нехай я бандера в законі,
Та твій закон нас не хвилює!
Мені ж бо, сім*ю як ділили,
Паспорт віддали блакитний!
Я вже України дитина,
І ваш «екстреміст негативний».
Тепер я молюсь, Батьківщино!
За тебе, за Сотню Небесну,
Сім*я – це не кров; це причина
Віддати душу і серце.
Ластоноша• 01 марта 2014
Ответ дляКаравай-каравай
Организовала майдан Россия, как вам такой вариант?
Ведь призывали смотреть, кому это выгодно, а выгодно оказалось России.
Леди Г• 01 марта 2014
Ответ дляКаравай-каравай
Может без Но... Просто, согласна
Зам. зав. Анонима• 01 марта 2014
Ответ дляЛеди Г
смотрите чтобы Вам место не уступили....
Каравай-каравай• 01 марта 2014
Ответ дляЛастоноша
не смешите меня))))кто виноват?россия!что еще можно сказать в свое оправдание?)))))))
Ответ дляАноним_572
Мій тато живе у Росії…
І кожен рік я там, як вдома…
І завжди були мої мрії,
Про те, щоб не було кордонів,
Та воля не має зійти!
Це все-таки дві різні хати!
І хай вже міцнішає тин,
Коли так ось брат йде на брата.
Молися! Борися! Тримайся!
Сестричко з Москви, це війна!
Пробач, я ніколи не здамся,
Пробач, землю цю не продам!
Хрещений батько, я вдома!
І Київ мене порятує…
Нехай я бандера в законі,
Та твій закон нас не хвилює!
Мені ж бо, сім*ю як ділили,
Паспорт віддали блакитний!
Я вже України дитина,
І ваш «екстреміст негативний».
Тепер я молюсь, Батьківщино!
За тебе, за Сотню Небесну,
Сім*я – це не кров; це причина
Віддати душу і серце.
І кожен рік я там, як вдома…
І завжди були мої мрії,
Про те, щоб не було кордонів,
Та воля не має зійти!
Це все-таки дві різні хати!
І хай вже міцнішає тин,
Коли так ось брат йде на брата.
Молися! Борися! Тримайся!
Сестричко з Москви, це війна!
Пробач, я ніколи не здамся,
Пробач, землю цю не продам!
Хрещений батько, я вдома!
І Київ мене порятує…
Нехай я бандера в законі,
Та твій закон нас не хвилює!
Мені ж бо, сім*ю як ділили,
Паспорт віддали блакитний!
Я вже України дитина,
І ваш «екстреміст негативний».
Тепер я молюсь, Батьківщино!
За тебе, за Сотню Небесну,
Сім*я – це не кров; це причина
Віддати душу і серце.
Новогодняя пальма• 01 марта 2014
Ответ дляАноним_636
За что ненавидят?
За то что одни бандеровцы, а другие - москали!!!!!
Каравай-каравай• 01 марта 2014
Ответ дляЛеди Г
Может без Но... Просто, согласна
нельзя,почему мы должны молчать?вас три месяца слушали,может хватит?
Веселая моль• 01 марта 2014
Мы согласны, что одна страна, но зачем диктовать свои условия, кому нужен захват обл. и гос. администраций, что этим всем хотят нам навязать?? Все мы разные, смотрим и думаем по разному, но живем в лдной стране и надо искать компромисс.
Анонимба
• 01 марта 2014
Люди добрі!! Бендери, майдан....вони винні?? Скільки можна було мовчати, коли люди ледь кінці зводят, коли люди не мають за що дітям одяг купити, їсти, коли зарплати вистачають на комунальні, коли народ бідний, а наші можновладці, президент в золоті купається..... Мовчати???? Невже терористи дівчата 17 років, бабульки 70років, діти маленькі???
Ластоноша• 01 марта 2014
Ответ дляКаравай-каравай
А почему бы не посмешить? ведь вы уверены, что кто-то там, я тоже могу быть уверенной, имею право. Главное кто во что верит.
Белый Лосик• 01 марта 2014
Ответ дляКотенок аки рысь
раньше надо было думать
никогда не поздно одуматься и остановиться.
Каравай-каравай• 01 марта 2014
Ответ дляЛеди Г
не кидайтесь словами.некрасиво.думайте о своих мужьях и сыновьях
Аноним_636• 01 марта 2014
Ответ дляНовогодняя пальма
Как по мне то это имеет значение для единиц.
Леди Г• 01 марта 2014
Ответ дляКотенок аки рысь
пусть думают бендеры
Это вы Осетинцам и Абхазцам советуете
Каравай-каравай• 01 марта 2014
Ответ дляЛастоноша
думайте о чем хотите и о том,что мы стоим на коленЯх.нам все равно,поверьте!
Веселая моль• 01 марта 2014
Ответ дляАнонимба
Надо идти работать, хочется только ответить. А Вы думаете только у Яныка золотые унитазы, да они там все на них сидят. А если прийдет человек с народа , думаете он не купит золотой унитаз, о-о-очень сомневаюсь.
Каравай-каравай• 01 марта 2014
Ответ дляАнонимба
главное чтоб сейчас быллоо на что покушать.у меня уже не на что.спасибо Вам всем!
Каравай-каравай• 01 марта 2014
Ответ дляВеселая моль
у них идея.только не понятно какая.пусть помечтают еще немножко и когда совсем в попу сядем они опять майдан сделают.