Ушла и Пришла• 11 июля 2024
Як хвороба вас не зламала … поділіться вашими історіями ( чи знайомих , рідних)
Королева Сарказма• 11 июля 2024
В дитини інвалідність. Це мене зламало. Але, зламана, я мушу жити далі.
У меня диагностировали болезнь Крона. Пришлось отказаться от молочного,сладкого, мучного,фруктов и овощей,за лето не съела ни ягодки,съела кусочек дыни и случился понос. Часто лежу в больнице, грустно иногда,но поддержка семьи спасает. Знаю людей я которые обозлились очень на весь мир и завидуют здоровым. У меня такого нет,никому не желаю болячек ( кроме путина)
Это не онко и слава Богу
Ушла и Пришла
• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Интересно,кому смешно под вашими сообщением
Теж те питання
Королева Сарказма• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Мабуть, в них хвороба страшніша….
Тану на сонці• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Сучій матрьошці
Королева Сарказма• 11 июля 2024
Автор, мені допомагає те, що з роками я переконалася в тому, що поряд з жорстокими, нетактовними, обмеженими і відверто нерозумними людьми, є люди розуміючі, виховані, добрі, емпатійні і щирі. І їх багато, на щастя.
Laluna1993• 11 июля 2024
Синдром Аспергера.
Да, это не рак, конечно, но очень тяжело жить в обществе с этим.
Но даже и в психрасстройствах есть вещи похуже - шизофрения, например.
Рву и мечу• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Тому ж, хто ставить фейспалми під будь-якими постами
Королева Сарказма• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Это не онко и слава Богу
Дуже добре вас розумію. Перший час мене переслідували думки: «Чому я?», «Чому саме моя дитина?». Вони не давали мені жити, дихати, спати…. А потім прийшло прийняття і усвідомлення, бо жодна дитина в світі цього не заслуговує.
Ушла и Пришла
• 11 июля 2024
Ответ дляLaluna1993
Синдром Аспергера.
Вибачте , це психічний розлад ? Як склалось ваше життя ? В чому труднощі? Якщо некоректні запитання , не ображайтесь
Ушла и Пришла
• 11 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Можна вас обійму … тримайтеся🙏Я захворіла в дорослому віці, але моїй мамі теж тяжко
Бутербродница• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Это не онко и слава Богу
Підкажіть, будь ласка, як ви її діагностували?
Шумелка Мышь• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Это не онко и слава Богу
У меня онко диагностировали в этом году и стараюсь не сломаться 🥺
Ушла и Пришла
• 11 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Тримайтесь 🙏
Україна наше все• 11 июля 2024
Сломалась давно. Обозлена на весь мир. Просто выполняю ежедневные задачи, мечтаю чтоб у ребенка было лучшее будущее, но и ее здоровье не айс.
Чеширская кошечка• 11 июля 2024
Мышечная дистония,иногда скрючивает,тики,дерги,психую что повешусь.но живу пока,да и у меня зверушка дома,сдохну я ,и ее выкинут
Ушла и Пришла
• 11 июля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Що з вами? З хворобою тяжко жити, розумію
Смайлик• 11 июля 2024
Знаю одну жінку їй до 45 років
Має хвору дитина (на візочку) додатково піклується про батьків, які мають свої серйозні проблеми … при цьому вона сама хворіє на діабет … але не дивлячись на її випробування у житті вона має стільки сил ,що я пишаюся такими людьми як вона!
Королева Сарказма• 11 июля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Нехай все у вас буде добре. Треба жити. По можливості щасливо)
Laluna1993• 11 июля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Проблемы с коммуникацией.
Трудно выражать эмоции, сильный стресс от перемен, даже самых мелких..
Почти нет друзей, трудности с трудоустройством, в личной жизни, постоянные депрессии...
Королева Сарказма• 11 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Все буде добре. Боріться і вірте.
Ответ дляLaluna1993
Проблемы с коммуникацией.
Ну у Аспергеров интеллект часто выше среднего. Вы работаете? От чего радость получаете?
Шумелка Мышь• 11 июля 2024
Ответ дляLizavel
Вы проходите лечение? Как сейчас себя чувствуете? Поддержка есть?
Да, сейчас прошла только 2 курс химиотерапии. Рак молочной железы
Ушла и Пришла
• 11 июля 2024
Ответ дляLaluna1993
Проблемы с коммуникацией.
Лікування приймаєте? Я вас розумію, бо деякі симптоми співпадають з моїми
Сіточка• 11 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Я така ж. Живемо якось
Це брєд, що хвороба не ламає.
Жити можна, але не так добре, як хотілося б
Це брєд, що хвороба не ламає.
Україна наше все• 11 июля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Простите, не хочу рассусоливать, помочь мне это не поможет, сочувствие тоже. Инвалидность 1 группы.