Парова машина• 11 июля 2024
Громадський транспорт в Нідерландах
Хто був в Нідерландах, скажіть як купити квиток на трамваї та приміські автобуси? Чи є єдиний проїзний квиток? Яка вартість? Хочу відвідати Кіндердайк біля Роттердам та
Зансе-Сханс біля Амстердаму. Дякую 🙃
Парова машина
• 11 июля 2024
Ответ для--Елена--
Есть эконом тарифы на ov проездной карте, но она именная и займёт время на изготовление, если Вы не живёте в Нидерландах, то она не имеет для Вас смысла. Проезд в общественном транспорте, одним словом- дорого.
Яка вартість проїзду в трамваї?)
Парова машина
• 11 июля 2024
Ответ для--Елена--
Блин, вот тут точно не скажу, не помню, я не пользуюсь трамваем. Автобус на небольшое расстояние цена стартует от 3,60
Дякую 🙃
Сладко-соленая• 11 июля 2024
Ми з сином два тижні тому їздили в Заансе-Сханс, білет купили в автоматі на центральній станції в Амстердамі, там є на один проїзд туди і назад , поїзд ходить з центральної станції кожну годину, але треба дивитись табло, кожен раз може бути з іншої платформи. Через Заансе теж кожну годину йде поїзд, повернулись ним в місто. Квитки ніхто не перевіряв, але їх треба сканувати на вході і виході зі станції. Квиток не на конкретний час, а діє протягом дня.
Сладко-соленая• 11 июля 2024
На трамвай по місту діє Iamsterdam city card: вона для трамваїв, метро, паромів, можна купити на одну добу, дві, три. Однак вона не діє для приміського транспорту.
Сяду на шию, дорого!• 11 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Яка вартість проїзду в трамваї?)
Зайдите на сайт ov укажете пункты назначения и будет вам цена. Трамваи ходят только по городу. В kinderdijk вряд ли вы общественным транспортом доберетесь
Я только за!• 12 июля 2024
Есть приложения транспорта ns.nl и
На поезд дешевле покупать за два дня и ехать не в час пик, немного дешевле.
Карта ov есть не только именная,но и анонимная. Выгодно,если часто ездить.
А так,если платите картой не забудьте сначала сделать чек ин,потом чек аут