лллллллллллллл• 11 июля 2024

Нав´язливі думки виїхати? У вам є такі?

Якись стан невдоволення усім....
Тут є квартира робота ( на яку хожу такеке) аби відстали.. раніше подобалось .. дитина 12 років (гарно хапає мови), чоловік. Є квартира власна два коти і собака... останнім часом нав´язливі думки виїхати з України... регіон київська область...б прям не можу не бачу тут перспектив... особливо коли обстріли, світла не має. Підліток сам вдома ..... відправити в табір це 30 тис. Якись жах . І морально я уже не витримую.
З іншого боку розумію що за кордоном багато наших і кому я там треба....
порадили б поїхати??
автор лллллллллллллл • 11 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Добре, що є чоловік))
Так але хто знає як довго він буде вдома.... ще є батьки які можуть взяти собаку ... але собаня то дуже пррвязує.. мені вмі кажуть що мене рейтинг спочатку мала , собака,потім чоловік 😅
ultragringo• 11 июля 2024
Я не могу выехать. Брат инвалид. Но очень хочу. Ситуация со светом критическая. И мужа не могу оставить. В принципе я хотела пойти служить, меня бы с инвалидом на ноль не забрали бы, а мужа бы уберегла. Но сейчас всё жёстко, могут и отправить. Короче прямо мечта уехать, учить язык, жить, не бояться...
Natal_ka91• 11 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Можете вернуться
Можу, там залишилися родичі, але з їхньою медициною і здоров´ям дитини дууже побоююся. Треба було одразу залишатися, дуже багато часу вже втрачено
Клементина• 11 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Це так писала мені знайома що вже рік не працює.. ні в чому не відмовляється собі і дитині і не працює)) але зараз уже так не можна.....а ми тут в ночі ракети .... світла не має але зранку всі мають бути на роботі і в ресурсі
От і я кажу, як Ваша знайома.
Я в Фінляндії. Тут раніше виплати новоприбулим були 350 євро на дорослу людину, а з вересня зменшують, будуть лише 300.
Це для новеньких, а тим, хто більше року тут - виплати 550 євро.
Мовчу вже про тонни гуманітарки, яку раніше сумками новеньким роздавали. Такого вже і близько немає.

А в Україні поступово все важче стає...
LLuthien• 11 июля 2024
Ответ дляzimlana
А у меня сейчас мысли переехать в Испанию, на юг. Уже 2 года живу в Чехии. Аренда жилья по цене одинакова. Только заново придётся язык учить, чтобы можно было работать
А какая работа на юге Испании?Я не представляю кем там можно работать.
Fashion_besties• 11 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Чоловік залишиться звичайно з ними... собака у мене вивезена з окупованих територій.. звичайна дворняга.. можливо б забрала... але сумніваюсь що витримає дорогу вона дуже ляклива
А сама собака залишитися напризволяще зрадженою хазяйкою витримає?
Якщо дворняга, то її життя нічого не варте для вас видно…
Gnom2009• 11 июля 2024
Забираюсь у Румунію, Констанца місто, чекаю закінчення у них сезону.Не хотіла але…
marata• 11 июля 2024
Нема таких думок. Повертаюся з відпустки, трохи сил зʼявилося і вже хочу додому
ElenaMari• 11 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ну так медицина что тогда что сейчас никто там от этого не страдает
Fashion_besties• 11 июля 2024
Ответ дляGnom2009
Ми щойно з Румунії повернулися, подорожували.
Країна важка для життя як на мене, я туди навіть туристом не маю бажання повертатися, а жити там не змогла би.
Як недоіталія, багато дуже мінусів, а плюси несуттєві
ElenaMari• 11 июля 2024
Ответ дляLLuthien
Там богатые жены живут без работы, им мужья деньги на все дают
Gnom2009• 11 июля 2024
Ответ дляFashion_besties
Я там мешкала багато років, тому знаю дуже добре як там, до останнього тягнула але терпець урвався
автор лллллллллллллл • 11 июля 2024
Ответ дляFashion_besties
Ви не праві .. я через неї і не їду .... і для мене вона найкраща... чи витримає переліт .... і куди їхати я ще не знаю.. якщо б я влаштувалася я за нею повернулася 1000000%
Fashion_besties• 11 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Ну добре якщо так.
Я бачила чимало наших закордоном з кількома собаками в одній сім’ї. Знаходять можливість хто хоче.
Ми з двома дворнягами їздимо туди-сюди. У них паспорти тієї країні вже 😁 громадянство їм отримати набагато легше
zimlana• 11 июля 2024
Ответ дляLLuthien
Ну, например, в ресторане на кухне или горничная в отель. Без хорошего знания языка только это))
Alla Maravilla• 11 июля 2024
Ответ дляzimlana
Ни жилья, ни работы на юге Испании🙁
Sentjabrinka• 11 июля 2024
Ответ дляJENYABEST
На пособие, потом выучит язык и устроится на работу, вообще ничего удивительного нет что в нашей стране у родителей нет на летний лагерь.
А в европейских странах и лагерей нет, может в странах восточного блока
Sentjabrinka• 11 июля 2024
Ответ дляzimlana
Там местные без работы
Валентина Як• 12 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Так вернитесь
Второй раз уже сложнее. Это весной 2022г все были нам рады и хотели помочь.
VitalinkaGL• 12 июля 2024
я б в Испанию и сама бы выехала)тепло,море)
но..там звиздячить надо+языка не знаю,поэтому мечта-мечта)поедем просто посмотреть
geronimess• 15 июля 2024
РІк мучився, треба не треба виїзджати. Вирішив - треба. потім 8 місяців чекав оф доків на виїзд. Влада перекрила всі варіанти віїхати легально, тож виїхав нелегально через знайомих. НІ про що не жалкую. Зараз в Британії і в шоці з того, що не виїхав раніше.
helgadem• 28 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Автор, а я домой вернусь у меня там работа и свое жилье и я там даже в нашем государстве задрыпанном дома и человек. А здесь как неприятно что . У кого мужья бизнесмены, моряки, айти их семьям проще, а нас ждёт уборка жилья, досматривать стариков, уборка метро, уборка улиц, помощница в дет. саду задницы подтирать. Если выучить язык то конечно проще, НО везде вы будете чужой , и своей вас никто не будет считать
Вот у меня похожие ощущения. Да, в Украине все очень печально. Но там есть где жить и есть возможность работать. А за границей я всегда буду на побегушках. Давайте будем реалистами: даже при усердном изучении языка (и это я даже не говорю о врожденных способностях учить язык), даже за несколько лет вряд ли вы дойдете до уровня нейтив спикера. Все учили в школе английский. Много можете сказать? То-то же. А на работе без языка ну никак.
Еще я переживаю, как ребенок устроится, мне кажется, заграничная система образования слабее, чем в Украине. Я в Норвегии, дала себе год подумать, и мысль о возвращении меня пока не покидает. Очень сложно принять решение. Проклятая война.