лллллллллллллл• 11 июля 2024

Нав´язливі думки виїхати? У вам є такі?

Якись стан невдоволення усім....
Тут є квартира робота ( на яку хожу такеке) аби відстали.. раніше подобалось .. дитина 12 років (гарно хапає мови), чоловік. Є квартира власна два коти і собака... останнім часом нав´язливі думки виїхати з України... регіон київська область...б прям не можу не бачу тут перспектив... особливо коли обстріли, світла не має. Підліток сам вдома ..... відправити в табір це 30 тис. Якись жах . І морально я уже не витримую.
З іншого боку розумію що за кордоном багато наших і кому я там треба....
порадили б поїхати??
Letruaa• 11 июля 2024
А за що там плануєте жити, якщо тут на дитину немає?
Люблю море• 11 июля 2024
Нема таких думок
Валентина Як• 11 июля 2024
Я сожалею, что вернулась. Лучше бы осталась в Германии пока держали.
автор лллллллллллллл • 11 июля 2024
Ответ дляLetruaa
Ну нам га життя вистачає я про ціни на табір... пр зп. У мене 30 тис. Табір на 2 тижні коштує 25... таке собі
Yuliya82• 11 июля 2024
Ніде не легко. Себе завжди везете з собою. Але якщо бажання є, то треба пробувати
Ananasprotivogaz• 11 июля 2024
А мужа и собак куда?
namor• 11 июля 2024
Послухаю,бо тема без анонімів,можливо дівчата щось тематичне запропонують
Brita• 11 июля 2024
Ни разу, ни на секунду не возникала мысль уехать
Клементина• 11 июля 2024
Ви довго не думайте. Їдьте, якщо хочете.
Бо в Україні краще не стає, а в Європі виплати потрохи зменшують, умови гіршають і тд.
І звісно ті, хто вже третій рік там в кращому становищі.
автор лллллллллллллл • 11 июля 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
А мужа и собак куда?
Чоловік залишиться звичайно з ними... собака у мене вивезена з окупованих територій.. звичайна дворняга.. можливо б забрала... але сумніваюсь що витримає дорогу вона дуже ляклива
Рюшка-Ринка• 11 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Так табір раз на рік
Success2013• 11 июля 2024
Я морально могу выдержать всё,что угодно.А вот физически это пздц,сегодня себя чувствую,как будто меня в котле весь день варили,кондёр не успевает охлаждать.
чаревна• 11 июля 2024
Вы ж вроде в Германии, зажравшийся беженец ваша тема, чего вернулись?
Yarosh10• 11 июля 2024
Іноді думала, що може краще було б поїхати, але поки що дискомфорт тут не перевищує дискомфорту, який я матиму десь там, і це буде 100%
Я привʼязуюся до свого.
Елена1265• 11 июля 2024
Еще с 19 года такие мысли и желания 🤷🏻‍♀️
JENYABEST• 11 июля 2024
Ответ дляLetruaa
На пособие, потом выучит язык и устроится на работу, вообще ничего удивительного нет что в нашей стране у родителей нет на летний лагерь.
Santa_n• 11 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Добре, що є чоловік))
автор лллллллллллллл • 11 июля 2024
Ответ дляКлементина
Це так писала мені знайома що вже рік не працює.. ні в чому не відмовляється собі і дитині і не працює)) але зараз уже так не можна.....а ми тут в ночі ракети .... світла не має але зранку всі мають бути на роботі і в ресурсі
ElenaMari• 11 июля 2024
Автор я в Париже сейчас, два дня здесь и домой хочу, смотрю язык я фин выучу, и мне не нравится Париж, не знаю все чужое. Жилье цены ужас, в маке рожок мороженное 10 евро. Жилье выбить социальное тяжело и то оно будет платное, если 30 кв. квартира стоит 1000 евро, то по социалке ты за нее должен платить 300 евро, бесплатное жилье только инвалидам. И то ещё дождись его. В Германии с этим проще
serebro16-72be• 11 июля 2024
Я б може і поїхала але грошей нема то сиджу і не рипаюсь
ElenaMari• 11 июля 2024
Ответ дляВалентина Як
Так вернитесь
zimlana• 11 июля 2024
А у меня сейчас мысли переехать в Испанию, на юг. Уже 2 года живу в Чехии. Аренда жилья по цене одинакова. Только заново придётся язык учить, чтобы можно было работать
bespe4na_mavpa• 11 июля 2024
Тоже есть такое и исходник почти как у вас. Сегодня прочитала мем про собак павлова и поняла, почему рычать охота целыми днями
автор лллллллллллллл • 11 июля 2024
Ответ длячаревна
Так гризу себе ще за те що треба було лишатися.... дурна була вірила в 2-3 тижні..повернулась
Natal_ka91• 11 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Почніть шукати плюси, знайдіть компанію, друзів. Мені Франція теж на початках не дуже подобалася, зараз жалкую що повернулася
ElenaMari• 11 июля 2024
Автор, а я домой вернусь у меня там работа и свое жилье и я там даже в нашем государстве задрыпанном дома и человек. А здесь как неприятно что . У кого мужья бизнесмены, моряки, айти их семьям проще, а нас ждёт уборка жилья, досматривать стариков, уборка метро, уборка улиц, помощница в дет. саду задницы подтирать. Если выучить язык то конечно проще, НО везде вы будете чужой , и своей вас никто не будет считать
ElenaMari• 11 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Так вернитесь
ElenaMari• 11 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Мне она не нравится и не понравится, я уже мечтаю когда я уеду
LisX• 11 июля 2024
Нас держат собаки и муж. Больше ничего.
ElenaMari• 11 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Можете вернуться