Метелик• 11 июля 2024
Укрпошта як максимально швидко звʼязатись?
Додзвонитись не можу. Проблема з посилкою яку доставляють закордон(
Сонячний день• 11 июля 2024
Лише гаряча лінія. І то якщо помилка ще в Україні. Що за проблема? В мене було , що не ту адресу дав іноземець, то змінювала.
Метелик
• 11 июля 2024
Ответ дляСонячний день
Ось у мене проблема - доставка у Нью-Йорк, вся адреса вірна. Але поруч з Нью Йорк стоїть Бруклін й тепер у Штатах типу не можуть доставити бо неіснуюча адреса.. я не знаю як то можна відкоригувати…
Метелик
• 11 июля 2024
Ответ дляСонячний день
Скажіть будь ласка Ви були відправником чи отримувачем?
Мені цікаво чи можу я як відправник відредагувати адресу отримувача … щоб її все таки доставили
Сонячний день• 11 июля 2024
Ответ дляМетелик
То через відділення, заяву треба писати. Або заязуйиесь з доставкою в Америці, там цікавтеся.
Сонячний день• 11 июля 2024
Ответ дляМетелик
Я редагувала, поки посилка була в Україні,через відділення. Лише Ви можете редагувати як відправник
Метелик
• 11 июля 2024
Ответ дляСонячний день
Дуже дякую за інформацію!
Значить завтра буду йти у відділення