Попельшка• 11 июля 2024
А де знайти тих, хто возить препарати з Турції та Єгипту?
Гастроентеролог призначила препарат, сказала там шукати, краще і дешевше.
Душа компанії• 11 июля 2024
ну. У меня родственница там живет- доставка- 10 дол/кг-одну ж коробочку никто везти не будет-вот и считайте
Попельшка
• 11 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Антепсин египетский покупаю у нас,например. Вы поищите-многое продают
А де ви шукаєте?
Творческий типаж• 11 июля 2024
Ответ дляПопельшка
А де ви шукаєте?
В инсте есть акк,товары из Египта.Мы купили препарат,у него другая формула,он хуже в разы европейских.А в Турции тоже таблетки фигня.
Последний вагон• 12 июля 2024
Ответ дляПопельшка
А де ви шукаєте?
Я тут в продавалці купляла єгипетські препарати
Та прям багіня• 12 июля 2024
Ось, привозять десь за тиждень. По Україні пересилають новою поштою. Ціна звичайно не така, як в Єгипті. Накрутка добряча, але як у нас купувати незрозуміло що в аптеці, то краще замовити. Можете написати, Вам озвучать спочатку ціну, а потім Ви або погоджуєтесь, або ні. Собі замовляла декілька разів.