Советчица Года• 12 июля 2024
Якщо мені 45р, я не зможу створити кабінет вступника?!
Спробувала створити, не приймає диплом молодшого спеціаліста.
Читаю правила створення, пишуть, що кабінет вступника можна створити з документом про освіту, виданим не раніше 1998 року.
Перепрошую, а як же заявки подавати? Бігати окремо в кожен ВНЗ?
Советчица Года
• 12 июля 2024
Ответ дляГрабля
Вам треба ваш диплом внести в електронну базу
Дякую за пораду!
Це можливо зробити самостійно? Чи треба кудись звертатися?
вкрации• 12 июля 2024
Ответ дляГрабля
А як це можливо?
Грабля• 12 июля 2024
Ответ дляСоветчица Года
Дякую за пораду!
Я перед вступом в магістратуру принесла в приймальну комісію свій диплом інші документи. Жіночка сказала, що мого диплома немає в електронному реєстрі і його внесуть. Хто саме це робив, я не знаю