ВсеПроВсехЗнаю• 28 декабря 2024
Чи варто лишити відгук на вакансію?
Відправити своє резюме, якщо я проходжу по всім напрямкам, крім вільного знання іноземної?
Вакансія цікава, але рівень знання мови А2-В1.
Я більше 10 років не була в пошуку роботи, сумніваюся. Хоча знаю, що ідеальних кандидатів по іншим пунктам в країні не так багато
Теща дочки• 28 декабря 2024
Можете спробувати.
Але вільне знання мови, це, на жаль, далеко не А2-В1.
Маю досвід роботи у відділі кадрів. На жаль, відмовляли безлічі супер фахівців саме через незнання іноземної мови.
Страхованная• 28 декабря 2024
Відправляйте, в моїй вакансії теж була англ вказана, але її взагалі на роботі немає
ВсеПроВсехЗнаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Можете спробувати.
Я звісно про це знаю. Вчу, але поки лише так
Лагшмивара• 28 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
какая вакансия? конкретно позиция
ВсеПроВсехЗнаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
какая вакансия? конкретно позиция
Керівник напрямку
Лагшмивара• 28 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Керівник напрямку
а сфера? хочу предположить, нужен ли язык. функционал ваш какой?
ВсеПроВсехЗнаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Він там точно потрібен, десь на відсотків 10 роботи
Лагшмивара• 28 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
тогда подавать. написать В1. в процессе повышения уровня знания.
Все резюме перестроить так, чтобы они в нем как в зеркале увидели решение своих вопросов.
полазить по их сайту. посмотретьинфо о компании. новости компании
ВсеПроВсехЗнаю
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛагшмивара
Дякую за підказки. Ще gpt залучу