Обнимашкина• 12 июля 2024
Чи правильно я посадила кімнатну рослину?
Три росточки, посадила в один вазон. А тепер думаю, може правильно такі рослини садити по одному, в центрі? Вони повинні рости шапочкою, як грибочки. Чи не будуть заважати один-одному?
Дякую.
Куратор дебошей• 12 июля 2024
Заважати не будуть, але мабуть, щоб кущилися, то треба буде стригти.
Точно не знаю, почитайте.
Мені ваш грунт не подобається :(
Точно не знаю, почитайте.
Мені ваш грунт не подобається :(
Обнимашкина
• 12 июля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Точно не знаю, почитайте.
Мені ваш грунт не подобається :(
Точно не знаю, почитайте.
Мені ваш грунт не подобається :(
Грунт універсальний, але я надто його залила
Пэрисхилтонша• 12 июля 2024
Все ок, традесканция неприхотлива. Со временем еще формируйте кустик отщипыванием
Обнимашкина
• 12 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Дякую!
Язвочка• 12 июля 2024
У традесканции небольшой корень. Можете потом ещё настричь верхушки на черенки и подсадить для густоты. Любит яркий рассеянный свет и опрыскивание.
Обнимашкина
• 12 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
Дякую!
66сезон666серия• 14 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Дуже раджу до універсального грунту додавати перліт. Особливо, якщо є таланти до переливу рослин) Так менше шансів залити рослину.