Оновлена версія• 13 июля 2024
Полив в спеку
Ви зараз поливаєте рослини на вулиці ? Квіти, огірки. Газон? Кожного вечора?
Скорая помощь• 13 июля 2024
газон весь час поливається автоматично ,повністю зелений ,ніде не підгорів навіть.
Сірничок• 13 июля 2024
Газон - раз на тиждень, як приїжджаю. Город і клумби - двічі на тиждень, там крапельний автополив. Заливати кожного дня не треба, це нам жарко, рослинам норм.
Муркамурковна• 13 июля 2024
Я зараз лише на вихідні на дачі, то добре, що не полола нічого, все заросло але не погоріло...
Квіти в вазонах зношу на тиждень в тіньок у велику широку балію і туди воду наливаю...
Така он спека, винесла на віранду вентилятор, бо жодного руху повітря .. і світло вимикають постійно
Лапка• 13 июля 2024
На дачі. Набираю воду в лійки відра, за день нагрівається, поливаю потім теплою ввечері. Газону немає. Грядок трохи. І квіти.
Несемо світло разом• 13 июля 2024
Ответ дляСірничок
Да прям, у нас во дворе даже березы пожелтели
Голодаю• 13 июля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Я газон не поливаю, зелений стоїть, бо в тіні. Чоловікові заборонила косити, все вмить пожовтіє. А клумби, город кожного дня поливаємо, коли світло дають і що встигнемо. Тобто рослини воду бачать, але не кожного дня. Останні дні в тіні показує +37°.
Голодаю• 13 июля 2024
Оце просто зараз сфотографувала, за літо жодного разу не поливали. А кукурудза в мене вся скрутила листочки і жовтіє.
Сірничок• 13 июля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Дерева і кущі взагалі поливають не частіше, ніж раз на два тижні. Берез в мене нема, яблуні-груші-смородина-ожина почуваються добре.