А що таке?• 13 июля 2024

Дорамне, до тих, хто в темі

Подивилась Силачка Кім Нам Сун, але дорама геть не зайшла. В порівнянні з Силачка До Бон Сун 2017 року, нова дорама не смішна, як на мене. Кому сподобалась Кім Нам Сун, ви дивились До Бон Сун? Яка дорама вам сподобалась більше і чому?
Бурундучиха• 13 июля 2024
це шось на кітайській

автор А що таке? • 13 июля 2024
Ответ дляБурундучиха
це шось на кітайській
Ні, це корейські дорами.
ИзЮмрудная• 13 июля 2024
1шу дивилася. Другу ні, не сподобалися головні герої лише головний злодій 😍
автор А що таке? • 13 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Закінчила дивитись три дні тому, але не можу згадати персонажів...(( Тут має бути спантеличений смайл, але я з додатку пишу, тут без смайлів, вибачте)
Холодная каша• 13 июля 2024
Я только старую версию смотрела и то не полностью. Новая по описанию дорамы звучит как что-то очень похожее, и зачастую такие копирки не такие интересные. Хотя бывают и исключения
автор А що таке? • 13 июля 2024
Ответ дляХолодная каша
А мені сподобалась стара версія, після нової вирішила переглянути стару) багато смішних моментів і актори мені подобаються.
Томатико• 13 июля 2024
Ответ дляА що таке?
Мне только первая версия

задумчивая мордочка• 13 июля 2024
Посмотрите Алхимию душ