Вчителька з мікрорайону• 13 июля 2024
Почему пропадает сотовая связь когда нет света?
Раньше такого не было
Что за бред
Кто знает из-за чего это ?
Сидишь в жару и так злой
Так ещё когда нет связи тревога когда не приходит!
Одни маты лезут задолбали уже
Что за бред
Кто знает из-за чего это ?
Сидишь в жару и так злой
Одни маты лезут задолбали уже
Ніколи не збрешу• 14 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Знайомій бабусі навіть з Норвегії волонтери привезли, бо її донька там живе і сім´ї, і дуже гірко розповідала, що мама замерзне (це рік тому було). Але вона ним не буде користуватися, бо живе на 5 поверсі, та й боїться.
нашо ви мені це пишете, в чому суть цих удівітєльних історій?...та як це вплине на тему про вишки які без електрики...таке шось
Море Щастя• 14 июля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Суть в тому, що навіть прості люди з різних країн купують генератори і передають в Україну, але ні Вам, ні мені це не дістається.
Ніколи не збрешу• 14 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
мені не треба генератор у квартиру, я пішла купила екфлоу, досить розганяти зрадоньку..є такі люди якім в усіх кейсах - їм завжди найбільше треба й хочуть аби їх забезпечували безкоштовно, нуда нуда