Оце так цабе• 13 июля 2024
Як зрозуміти що є коханка?
Як себе поводять чоловіки, які мають коханку? Маю якесь внутрішнє відчуття... Вже думаю дітей до мами на пару днів завезти і зробити романтичні вечори, сходити кудись удвох. Думаєте буде дратуватися?
Форточка• 13 июля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Просто поговорити напряму, до чого ті вечори романтичні якщо в вас такі питання?
Думаете, муж скажет автору правду?
Маю декілька думок• 13 июля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Тобто ваш навіть без презика на інших бабів заскакує, а потім на вас???
Матір божа((((
Ну меня в известность не ставили
Форточка• 13 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Якщо коханка заводить, закоханий в неї - хіба захочеться сексу з іншою?
Да
Форточка• 13 июля 2024
Ответ дляKapitoshka7
Закоханий чоловік в машині під певну музику втиху танцює, пальцями стукає по керму, а коли дивишся на нього він лякається, замріяний, секс раз на місяць, говорить прямо, що не любить і розлучаться коли прийде час і він нікого не тримає, речі збирай і іди, уже тошнить на жінку дивитись
Часто не вечеряє вдома, не голодний,хоча пізно з роботи прийшов і весь день на роботі. Говорить, що треба в спортзал. Машину собі нову хоче купити, жінці гроші не дає, багато секретів, паролі на телефон кожний день змінюються, багато секретний електронних пошти, все ховає, на відзив по імені лякається, що взагалі дивно, вночі прокидається постійно, задуманий, замріяний, агресивний, абюз конкретний, хамство, ну і остання крапля це коли родичі влазять і всі кричать та ти психічно хвора у нього нікого не має, але йому радять клепати дитину.
Это у вас так было?
Ля-ля-ля• 13 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Ну меня в известность не ставили
Співчуваю вам((( от козлина
Форточка• 13 июля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Матір божа((((
Мой бывший муж тоже тр.хался с любовницей без презерватива. Я в этом уверена. Вряд ли он стал бы пользоваться презервативами с женщиной, вышедшей из детородного возраста (а его любовница была именно такой)
Оце так цабе
• 13 июля 2024
Ответ дляФорточка
Да
Щось вже не хочу романтичних вечорів. Як би точно дізнатися чи має когось? Я просто не зможу з ним лягти в ліжко, якщо дійсно хтось є
Скажений гудзик• 13 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Так і сказати про свої переживане. Житло чиє? Є робота в вас? Батьки?
Форточка• 13 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Даже не знаю. О том, что мой муж (теперь уже бывший) мне изменяет, я узнала благодаря тому, что лазила в его телефон. Но у вашего телефон запаролен
Оце так цабе
• 13 июля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Спільне житло, мама є, свій дім, але він там дуже багато допомагає, самі ми не потягнемо, та й будинок за містом, діти в місті в школу ходять. У мене робота досить сезонна, плюс він багато допомагає, умовно невеличкий бізнес для душі
Оце так цабе
• 13 июля 2024
Та й не думаю, що за 10 днів він завів якійсь аж такі стосунки, щоб і секс, і закохався
Вмію заміряти найкраще• 13 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Буває всяке. мій колишній з одними поїхав на бл..ки на природу, а там відпочивала компанія поряд і дама не поладила з кавалером і зійшлася з моїм. Все відбулося дуже швидко. Його виліт з квартири теж. Було легко. тому що я над цим вже задумувалася, але прямих улік гульок не було. Вибріхувався страшне. Але я їх застукала через місяць, бо ціленаправлено шукала.
Сунуся в чужі справи• 13 июля 2024
Ответ дляБлискавка
Как в анегд- нам и перерыва хватало
Ой, ви і не уявляєте, скільки можливостей з´являється, якщо є бажання - сама вражена
Тому вичислити неможливо, хіба спалитися на якійсь дрібниці, а це може статися хоч завтра, хоч через 10 років, а може і ніколи не статися
Тому, автор, найкраще міняйте своє ставлення до зрад, подивіться на це з різних сторін