Пез Году Неделя• 14 июля 2024
Что это произошло с Энистон?
Девочки, а что это произошло с Энистон? Неудачно легли филлеры?
Дева Мария• 14 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ви і писали?😂 Звичайно вірю, що автор теми заплатила 100 грн, щоб спасти вашу честь)
🤯🤯🤯 смішні ви. Така дивна логіка 😂 Я не знаю хто автор ) Мене не було, я приїхала , навіть не встигла прочитати навіть половину і відповісти на коменти )
Дева Мария• 14 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
І питання ) Що мені спасати ? У мене все ок , краще чим було 😂 тому багато хто це не витримує 😂😂😂
Мама Никитки-2• 14 июля 2024
А шо не так? Їй 55 чи 56 років. Нормально виглядає. Як жінка, яка не коле, не шиє і не підтягує обличчя.
Ну і вона все життя худа. Худі обличчя завжди старіше виглядають
Пез Году Неделя
• 14 июля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Все с ней прекрасно, приходите в 55 со саоим фото сюда
Прекрасно с Хаек и Лопес. С Энистон таки что-то не так.