Акукарача• 14 июля 2024

Чоловік не може кинути дружину, бо бізнес на ній. Як вчинити?

Дуже сильно його кохаю, вагітна.
Але дружину він не кидає, бо на ній бізнес.
Вірніше, у її тата. Чоловік працює на нього.
Лорка-хлорка• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Ну він не пропаде
Знає, як вести бізнес
На дружині одружився, бо тесть заставив
Вона його дуже кохає
Как заставил ?
осень харашо• 14 июля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Він не пропаде, ви пропадете
Чого б це? Розважається собі людина, чи й не біда.
Одяг та сумки• 14 июля 2024
кохаєтте його гроші? наївна
Я-ваш шанс• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Ну він не пропаде
Знає, як вести бізнес
На дружині одружився, бо тесть заставив
Вона його дуже кохає
Звісно знає, є бізнес - одружуйся - гарне ведення, майже по-жіночому 😂 у вас нема бізнесу, вести нічого - тому не одружиться.
Фиктивная• 14 июля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ви реально не розумієте шо автор троляка?
вы знаете, за 12 лет, я здесь со всяким уровнем развития сталкивалась, так что, кто его знает, может автор и правда такая волшебная, что верит в эти сказки ,потому как в существование сказочника , я верю, у самой такой был, мой бывший муж, он любовнице говорил, что не может от меня уйти, потому что я из окна выпрыгну)))
Путающаяся• 14 июля 2024
Муж моей знакомой. Кинул ее и бизнес ее родителей и двоих детей. Ушел с одними трусами к любовнице. Бизнес был хороший, 5000$ тратил на себя любимого и любовницу. Возил ее отдыхать - он типа в командировку в Китай, и Киса с ним за счёт родительского бизнеса. Короче в итоге бросил семью.
На любовнице женился. Долго не могли родить ребенка около 10 лет. Делали ЭКО. Любовницу носит на руках ( со слов детей) и в быту все делает. У знакомой ложку взять не мог, ждал пока подадут.
Звожу з розуму• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Я готова, але він йти не наважиться
Купіть собі вилку для знімання лапші з вух.
Звожу з розуму• 14 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ну ви ж розумієте, дружина хвора, він з нею навіть не спить. Діти мають вирости і стати на ноги
Точно-точно. Особливо ті нові дітки, що ось недавно з´явилися, ну і дружина знову вагітна, так що той процес надовго. Треба потерпіти, авторе.
Нічний дожор• 14 июля 2024
А він кого ’дуже кохає’?Вас чи шроші дружини,,,Вірніше її батька...Та як дружина взнає що він вас т...ахав і дитя вам зробив...а може ви навмисне завагітніли...То вона його без трусів до вас відправить...Любітеся любі мої хоч і у курені...
Знаю бакси• 14 июля 2024
Ответ дляФиктивная
так может он и не хотел уходить от нее, а только на словах
Ну порядний же. Авторка б від не порядного не вагітніла би..це не якийсь там поміщик розважався з дівчиною з челяді, і тоді поміщики таких дітей лишали при собі, навіть , коли офіційно не визнавали. Головне, щоб порядна людина трапилася авторці, не бреше.
Ща как дам• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Я готова, але він йти не наважиться
Зручно! Бути альфонсом, ще я гуляти. Тому і не готовий йти.
Знаю бакси• 14 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Ну робити діти, це не пусті слова,це вже конкретна справа. Бізнес
Кукарикуууууу• 14 июля 2024
Тролляка, яке відношення він має до бізнесу її батька?
Звожу з розуму• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Ну він не пропаде
Знає, як вести бізнес
На дружині одружився, бо тесть заставив
Вона його дуже кохає
Милота яка, такий весь совістливий мужчінка, і нікому не може відмовити.
Мастер Пис• 14 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
У меня тоже такой знакомый есть. Он пил и гульбенил трое суток от радости что тесть помер. Женился по расчету, жену никогда не любил, но гулять не мог - тесть бдил счастье дочери. За год вывернул бизнес так, что оставил БЖ почти ни с чем. Еще через год женился на своей бывшей однокласснице. Все хорошо, но ему и ей под 50. Да, богаты, но молодость просрали.
Ща как дам• 14 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Я теж знаю. Там не було великих грошей. Дружина була трохи старша. Батьки її допомогли його вивчити, вдома нічого не робив, все його задовільняти. Пішов до колеги по роботі. Набагато старшої за нього. І у неї.
І пилосос, і все робив.
Складно це було зрозуміти нам, знаючи, як він жив у першій родині. Син - красень така не цікавив. А бабуся чимось привабила.
Галябалована• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
У нього є син. Крім доньки
Расскажите все жене, она его выгонит и он будет ваш
Галябалована• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Ну він не пропаде
Знає, як вести бізнес
На дружині одружився, бо тесть заставив
Вона його дуже кохає
А сексом с ней заниматься кто его заставил?
Знаю бакси• 14 июля 2024
Ответ дляГалябалована
Там кохання, діти бувають лиш від великого кохання.
ПробілНеПрацює• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Він не може так вчинити із тестем
Как - так? Слезть с его шеи и перестать изменять его дочери? О да, это очень аморально и неблагодарно будет со стороны вашего хахаля)
Это куда более весомая причина даже, чем больная жена и необходимость вырастить детей))
Молчавочка• 14 июля 2024
Таки это логично. Вы просто для секса, а там семья, деньги, бизнес. Он же не дурак , чтобы бросать ради вас обеспеченную жизнь.
Коплю на груди• 14 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Так ей и надо, той любовнице. Я о детях (ЭКО вряд ли полезно для здоровья). Тварь такая, зная что мужчина женат и зная, что они вдвоём с любовником делают больно его жене, продолжала с ним спать.
Мужик .рано, конечно, но и любовница такая же.
inna5577• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Я не знала, що він одружений
Так, а зачем было беременеть до брака???
Допоможіть знайти• 14 июля 2024
Боже , яке чмо, як можно такого убогого кохати?
Путающаяся• 14 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Да согласна. Но живут они душа в душу что удивительно. У любовницы он дома по струнке ходит. Она ногу поломала ещё до беременностей - тяжёлый перелом был, не ходила очень долго около полугода, он ее везде носил и не бросил больную.
inna5577• 14 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Как заставил ?
Ну, как как, пистолетом, наверное
LoroPiana• 14 июля 2024
Ну то думати треба було коли в ліжко лягала з одружкним. А щаз що, будеш сама виховувати. Нікуди він з дому не пвле нема чого сподіватися. Єдиний шанс що його зввєідти випруть з голою дупою. Тоді будете разом, і то не факт
LoroPiana• 14 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Я не знала, що він одружений
Ой, це майже всі коханки це розповідають.
Вилами по воде• 14 июля 2024
Пусть открывает свою компанию, переманивает клиентов и разводится
Кусачая Я• 14 июля 2024
Зробіть аборт і йдіть геть, кохаюча блін