Мастер Пис• 14 июля 2024
Ось такі зараз чоловіки пішли. Виявляється, для них має значення, з якої ти сімї
Я народилась у сім‘ї алкоголіків, у задрипаній хаті, де не було навіть води.
Купалась в річці, гріла воду.
Шоколад вперше спробувала у 18 років.
Від батьків не забирали, бо пив тільки батько, мама працювала прибиральницею.
+ ще зіграв роль той факт, що ми жили далеко від цивілізації, такий собі будиночок на березі річки.
Не мала ні гарного одягу, читати навчилась у 10 років.
Із їжі їла тільки кашу і воду
Розповідаю чоловікам про це все одразу, вони лякаються.
Один прямо сказав, що потрібна дівчина із нормальної сім‘ї
Купалась в річці, гріла воду.
Шоколад вперше спробувала у 18 років.
Із їжі їла тільки кашу і воду
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляТа легко!
У неї тато був маргінал і підкаблучник
’Жил однажды богатый и знатный человек’- так починається казка Шарля Перро.
Пліткарка• 14 июля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Такое бывает.моя мать когда в психозы впадала,я ходила побиралась грязная и вонючая
А чого,скільки вам років було?Моя все життя запійна,але ми з сестрою ті обноски милом господарським прали і милися в тазу,була криниця.Ну це в 70-80 р.Та й вже з 13-14 на всю город,господарство.
Освічую темряву• 14 июля 2024
Ответ дляМастер Пис
Звісно
Головне, щоб не пив
навіщо ви це все розповідаєте?
вам би додало симпатії до чоловіка його розповідь про те, як він підтирався лопухом замість туалетного паперу і не мився з осені до весни?
Області пітьми• 14 июля 2024
Бояться що якщо батьки алкаші, то і ви можете бути такою самою. І не завжди одразу - життя довге,часом складне і бояться що в такі моменти зірветесь.
Я теж не з дуже благополучної родини хоч ніхто не пив ніколи. Але моя мати вмерла коли я була в першому класі. Так ось першого нареченого це і відштовхнуло, реально збирався одружитись поки з батьком не познайомився,його прийняли все добре але потім передумав. Потім пояснив що раз я без матері з дитинства то навряд чи всьому навчена так як треба по дому у відносинах (хоча це не так я була дуже самостійна і багато що навчилась сама, багато що тато хоч і чоловік крім геть жіночих нюансів різних), то краще він одружиться на комусь іншому. Це правда було сказано не прямо,а через треті руки якщо можна висловитись,а сам просто зник і перестав зі мною спілкуватись без пояснень. Мудак звичайно,але.
Я потім вийшла заміж, багато що навчила свекруха. Але навіть з чоловіком раз була сварка і ляпнув на емоціях що краще б брав з повної родини а не без матері бо я мало що вмію, як вовк сама за себе і не йду на компроміси(хоча це не так заради нього я йшла на дуже багато поступок але йому видно мало було). І що нехитра, негнучка,все кажу прямо,або взагалі не кажу і багато що роблю сама його ставлячи перед фактом,і нащо тоді він. І на цей момент ми вже одружені вісім років,сварились місяці три тому.
Лише одне питання - бачив на кому женився. Треба було одразу найти краще. Так я і відповіла. Можливо і у Вас схоже.
У Вашому випадку автор,якщо батьків нема на світі, то краще взагалі не піднімати тему дитинства. Чи прикрасити що грошей не було бо хворіли,вмерли рано ще щось. Так може спливти але як захоче то докопається
Та легко!• 14 июля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
И что?Там же не написано,откуда у него богатство появилось
Області пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляБез Баяна
Я теж з такої сім´ї, чоловік спочатку не казав, а через 10 років коли вже була дитина припомнив з якої я сім´ї, і що потрібно було дивитися на матір, хоча ми зовсім різні
Ну мій через 8 і куди я дивився(дослівно його слова, хоча як дружина я роблю немало).
Області пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Все правильно. Гены пальцем не выколупать. Плюс вы с травмированной психикой, если это первое, что вы рассказываете о себе. Здоровье, в том числе и ментальное, закладывается в детстве в семье. Вы можете быть прекрасным человеком, прожить чудесную жизнь, но любая стрессовая ситуация может запустить гены папаши алкаша 🤷♀️ Кому осознанно нужны риски?
А может насмотрелась и не запустит? Зачем изначально вешать ярлык на человека. Или я без матери росла тоже жениться не стоит, так как не воспитана как надо и не то пальто?
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляТа легко!
Він же не в сучасній Україні жив
Большой секретик• 14 июля 2024
Ответ дляПліткарка
От рождениия и пока я в 15 не свалила
АдеКВАтная• 14 июля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
А зачем осознанно играть в эту рулетку если можно без дурной наследственности найти? У нее не запустится, а у сына возьмет и проявится дед алкаш 🤷♀️
Ответ дляМастер Пис
Звісно
Головне, щоб не пив
Ну якщо Ви зразу робите на цьому акцент. Нищим подают мелкие монеты. Десь читала цю фразу. Не треба розказувати чоловіками про ці всі біди і невдачі і казати що боїтесь тата алкаша чи боялись. Ці всі розкази про невдачі буквально знижують їх інтерес до Вас. Це якби Вас хвалили за гарну нову кофточку але ви розказуєте що найшли в купі із секонду ще й хвалитесь цим. Я може перебільшую але приблизно так сприймає такі розповіді психіка чоловіка( та й жінок більшість але ці ще пожаліти можуть). А чоловіки якщо продумано хочуть одружитись то мислять як собаководи -щоб шерсть блищала і походження гарне. Це хіба з великого кохання одружиться. Але нема гарантій що не буде попрікати цим років через вісім-десять.
Я своєму всього не розказувала, і то нарвалась один раз що я не така.
Якщо батьки живі, то при знайомстві з чоловіком змусьте не пити і навести порядок і гарно прийняти зятя.Якщо їх на світі нема - то забудьте про минуле. І не возіть чоловіка в рідні краї. Скажіть що жили в селі працювали, а хату Ви продали чи ще щось таке, працюєте над своїм житлом бо тут більше можливостей.
І ще є приказка на москальській - мужу и псу не показывай жопу всю.
Області пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А якщо я без матері росла але в нормальній родині з одним татом. Це теж привід вішати ярлики і про рулетку казати? Це ж не моя вина що батько сам залишився,я ж за це не маю відповідати. В чому тут мої погані гени з Вашої точки зору? Я без сарказму, просто самій цікаво чому в мені з цього приводу може бути щось не так
Ответ дляВидящие_помогите
Час попелюшок пройшов. Не розказуйте нічого поганого про свою молодість і дитинство. Дівчата брешуть, навпаки все приукрашують, щоб знайти нормального хлопця. Не мусите свого партнера знайомити з сім´єю, і водити до батьків в гості.
Я не розумію, навіщо дівчата зараз аж із себе лізуть, щоб догодити? Роблять гірше і собі і молодшому поколінню, і іншим жінкам. Хоче він забагато - хай висуне всі ці вимоги своїй правій руці.
Ответ дляLaura20
А навіщо ви це все їм розповідаєте, хочете собі такого як ваш тато, такий не злякається. А для вас має значення, з яким чоловіком ви будете йти по життю? Якщо так, показуйте тільки позитивні свої сторони. Батьки? Батьки роботящі люди, які живуть у сільській місцевості.
Ага, а потім вскриється брехня)) ви точно психолог?
Області пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляEmm11117
Виховання . Плюс часто по чужим стереотипам годити має саме жінка щоб родину зберегти,а чоловік зарплату приніс і молодець. І коли заміж ідуть років в 20 ще нема своєї голови не мислити стереотипами, простіше багатьом дівчатам жити за ними
Області пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляEmm11117
Якщо батьків вже нема, і туди не їздити де тебе кожна собака знає то шанс на це мінімальний. Хоча від сюрпризів і форс-мажорів ніхто не застрахований(стикнутись в Києві з чоловіком з далекою родичкою наприклад яка все розкаже)
АдеКВАтная• 14 июля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
В вашем случае речь не идет о плохих генах, но отсутствие матери это огромная детская травма. Вас мог обожать и носить на руках отец, бабушка была вам роднулей, но вы в любом случае не имели связки мать-дочь, не видели как ведет себя мама с мужем, модель семьи с поломкой и свою вы строите не по образцу, а ищите модель, которую не знали, идете наощупь. Плюс да, где-то будете копировать мужской тип поведения, который был главным в вашей жизни и выйдет, что столкнуться два мужика в одной семье. Поэтому с вами может быть очень сложно.
Області пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Батько не обожав, не гнобив але ставився адекватно. Зараз будучи дорослою то розумію що він взагалі молодець в тій ситуації. Не балував, були вимоги та інше. Частина домашньої роботи на мені, так я мала гарно вчитись і бути самостійною,це було більше його ідея-фікс. Щоб я могла без підтримки(хоча коли потребую не відмовляв). Бабуся одна уваги майже не приділяла,мене це й не парило,я більше любила мамину маму,вона теж померла ще раніше.
Ну так чоловічий стиль поведінки в мене є. Фарбуватись і одягатись як жінка навчили дівчата в кімнаті гуртожитку в універі на третьому курсі, до того чисте вділа і пішла а макіяж лише на випускний був. Але я ж доросла людина можу йти на компроміси та таке інше. Ну це моя точка зору на це все. Дякую за відповідь. Просто тоді чоловік в сварці сказав я і сама не зрозуміла навіщо це говорити через вісім років,а чим до весілля думав
Хвильоватиша• 14 июля 2024
Вы наверное на свиданиях вместо того чтобы узнать человека плачете про свою горькую судьбинушку? Иначе мужчины бы не убегали если вы интересная и красивая
Моя история: папа сидел в тюрьме всё детство, мама еле выгребала всех тянуть, ни одежды нормальной, ни еды, ничего. Но школу хорошую мама тянула. Пила, но тянула. Всякое было. Конечно мужчинам я об этом не рассказывала, когда уже с мужем стали очень близки то он знает в целом про моё детство и семью, но без лишних подробностей, поделился своими тоже. А на свиданиях нормальные люди говорят о другом!
Ответ дляОбласті пітьми
Зараз такий час, що стереотипи можна руйнувати, а то хочуть чоловіків як в Європі, щоб з повагою ставився до жінок і бачив в них особистість, а самі роблять із себе секс-об´єкти, і стараються бути більш сексуальніше, мені здається навіть років 20 тому такого не було, але зараз порно дуже розвинуте. І це я ще не адепт сучасного фемінізму, просто стараюсь раціонально мислити. Самі копають собі яму, в 20 ще добре, але багато і в 40. При цьому фукають що в Європі страшні жінки)
Не кую, не мелю• 14 июля 2024
Ответ дляМетелик
Ага
І їли руками 😒
Тренуйтесь у вигадках ще
І їли руками 😒
Тренуйтесь у вигадках ще
Ви таких родин не бачили? У чернівецький області повно до сих пір
НетЕщеНаверное• 14 июля 2024
Ответ дляТа легко!
Отец Золушки, упоминаемый обычно как «лесничий», был на самом деле «смотрителем королевских лесов». Трудно сказать, исказилось ли его положение в ходе многочисленных переводов либо его статус был понижен сознательно, но был он знатным дворянином и крупным федеральным чиновником, своего рода руководителем «Францлесхоза», ибо должность смотрителя предполагала контроль над всеми королевскими, то есть государственными , лесами. Его дочка Золушка была, соответственно, аристократкой по рождению. Ну как бы простого «лесничего» пригласили на королевский бал? В демократию в 17 веке еще не играли.
Сонячний зайчик• 14 июля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А з якої вона була сім´ї?
Отец - лесничий, а она по факту - прислуга у мачехи и её дочек
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Історій, де ’по факту’ дівчина високого походження (навіть принцеса) потрапляє через козні мачухи в неприємні життєві обставини, а потім виходить заміж за принца - достатньо в літературі різних країн та авторів.
І всі ці історії об’єднує один факт - дівчина не з простої бідної сім’ ї.
Любовь предпочитает равных (с)
І насправді немає казок, де принц одружився б з простолюдинкою.
Любовь предпочитает равных (с)
Сонячний зайчик• 14 июля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Любовь предпочитает равных (с)
Ну Гарри ж вон на Меган женился. Вот вам и сказка про принца и ... ну вы сами знаете, кто она...
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я про ’попелюшок’.
Всі вони були із знатних родин
Сонячний зайчик• 14 июля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Я про ’попелюшок’.
Всі вони були із знатних родин
А лесничий что, из знатного рода был?
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А лесничий что, из знатного рода был?
Вже вище було зауваження.
Простий ’лісник’ не потрапив би на королівський бал.
Безлім на все• 14 июля 2024
Автор, ищите дальше. Бог вас отвёл от приспособленцев . Нормальные люди так не будут остро реагировать , ибо человека формирует также окружение и его собственный характер с выбором . А также, полно примеров, когда родительская семья живет душа в душу, мак детей все плохо. Нормального мужчину трудно сейчас найти в виду их занятости. Поэтому , не обращайте внимание на тех парней , а ищите дальше мужчину .