Мастер Пис• 14 июля 2024
Ось такі зараз чоловіки пішли. Виявляється, для них має значення, з якої ти сімї
Я народилась у сім‘ї алкоголіків, у задрипаній хаті, де не було навіть води.
Купалась в річці, гріла воду.
Шоколад вперше спробувала у 18 років.
Від батьків не забирали, бо пив тільки батько, мама працювала прибиральницею.
+ ще зіграв роль той факт, що ми жили далеко від цивілізації, такий собі будиночок на березі річки.
Не мала ні гарного одягу, читати навчилась у 10 років.
Із їжі їла тільки кашу і воду
Розповідаю чоловікам про це все одразу, вони лякаються.
Один прямо сказав, що потрібна дівчина із нормальної сім‘ї
Купалась в річці, гріла воду.
Шоколад вперше спробувала у 18 років.
Із їжі їла тільки кашу і воду
Нашли в капусте• 14 июля 2024
Это всегда имело значение. Спрашиваю у сына из какой девушка семьи в первую очередь.
Галя-краля• 14 июля 2024
Ответ дляМетелик
Ага
І їли руками 😒
Тренуйтесь у вигадках ще
І їли руками 😒
Тренуйтесь у вигадках ще
Только хотела написать 🤣
Без Баяна• 14 июля 2024
Я теж з такої сім´ї, чоловік спочатку не казав, а через 10 років коли вже була дитина припомнив з якої я сім´ї, і що потрібно було дивитися на матір, хоча ми зовсім різні
Видящие_помогите• 14 июля 2024
Час попелюшок пройшов. Не розказуйте нічого поганого про свою молодість і дитинство. Дівчата брешуть, навпаки все приукрашують, щоб знайти нормального хлопця. Не мусите свого партнера знайомити з сім´єю, і водити до батьків в гості.
АдеКВАтная• 14 июля 2024
Все правильно. Гены пальцем не выколупать. Плюс вы с травмированной психикой, если это первое, что вы рассказываете о себе. Здоровье, в том числе и ментальное, закладывается в детстве в семье. Вы можете быть прекрасным человеком, прожить чудесную жизнь, но любая стрессовая ситуация может запустить гены папаши алкаша 🤷♀️ Кому осознанно нужны риски?
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Ви читали казку про попелюшку?
Миссис Буркул• 14 июля 2024
Именно поэтому Золушка из сказки на балу молчала. Правда выяснилась уже потом, когда принц влюбился по уши.
Лелітка-7618• 14 июля 2024
То ви не розказуйте їм одразу, дайте їм спочатку зрозуміти, яка ви гарна, розумна, а потім, може, не так вже й буде важливо, з якої ви сім´ї.
Телефон Рубика• 14 июля 2024
Ваш бекграунд имеет значение только в контексте того, что вы собой представляете сейчас.
Задираю носа• 14 июля 2024
Прям ’зараз’. Раніше ви б чоловіка з пристойної сім´ї навіть шансу не мали просто зустріти, не те що страшилками його лякати)
ФруктЕщеТот• 14 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
А з якої вона була сім´ї?
Млинці зі смайликом• 14 июля 2024
Да, впринцепі вони праві. Шукайте собі також того, хто такий же як ви з сім´ї алкоголіків і не іначе.
Скользкая• 14 июля 2024
Конечно они вас шарахаются. Вы ж ложку в руках держать не умеете. Кашу тоже руками едите?
Мастер Пис
• 14 июля 2024
Ответ дляLaura20
А навіщо ви це все їм розповідаєте, хочете собі такого як ваш тато, такий не злякається. А для вас має значення, з яким чоловіком ви будете йти по життю? Якщо так, показуйте тільки позитивні свої сторони. Батьки? Батьки роботящі люди, які живуть у сільській місцевості.
Звісно
Головне, щоб не пив
Большой секретик• 14 июля 2024
Автор,у меня было еще хуже.но все спокойно к этому относились,вам не нужен человек,что не сможет вас понять
МаксХмара• 14 июля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
А в Золушке было иначе? Я сейчас возможно обрушу чью то детскую сказку, но Золушка это отнюдь не социальном лифте, так как Золушка дочь богатого отца подкаблучника и встреча с принцем - следствие ее принадлежности к определенному социальному слою