Отчебучкина• 14 июля 2024
Gap в Ocean Plaza
Закрылся Gap в Ocean Plaza, может кто знает - навсегда или временно?
Шалена невинність• 14 июля 2024
Закрився в Україні, не тільки в Ocean Plaza.
Новини за 2020 рік
’роздрібна компанія оголосила про плани скоротити кількість магазинів і перейти до бізнес-моделі, заснованої на електронній комерції.’
’Американський рітейлер Gap Inc. оголосив про намір закрити всі магазини бренду на європейському континенті. ’
Звісно це робиться не за один місяць, в Україні війна пришвидшила закриття, але це не ’тимчасово’.
Новини за 2020 рік