Лепешечка• 14 июля 2024
Польша, что можно провозить?
Везде разная информация, подскажите, грибы в банках маринованные можно везти? и картошку с луком?
Реанимация• 14 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Ви впевнені,що саме ЦЕ є позор?
В розрізі даної теми - 100%. Щоб на кордоні тебе обшукували і викидали ту картошку, і ти як бомж стояв там кліпав, бо типу не можеш її купити...
Стефанія• 14 июля 2024
Еду налегке. Но у меня автобус (поезд) + самолёт.
Продукты питания передаю перевозчиком.
Мой не берет только алкоголь, сигареты и наркотики :)
Продукты питания передаю перевозчиком.
Копирайторша• 14 июля 2024
Ответ дляРеанимация
Не не можеш купити,а хочеш смачної і нормальної)) бо те що тут,малоїстівне)) але якщо продукт заборонений до ввозу-то звичайно не варто
Лепешечка
• 14 июля 2024
Ответ дляРеанимация
вот это мышление у людей