КапитанльнаЯ• 14 июля 2024

Відпочинок в липні на морі

Цікавить Європа, поділіться своїми відгуками, чи справді всюди багато людей, брудне море і спека? Чому тоді це найдорожчий період і коли відпочивати?
сладкий_ноябрь• 14 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
Ясно
Я вінд пробую
кайт значно небезпечніший …
Мене вінд не приваблює, але молодший пробує, виходить непогано, як для першого разу.

Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Мене кайт приваблює але після різних випадків , включаючи смертельні , буде спочатку вінд
Доль Чекомбана• 14 июля 2024
Ответ дляКрим мій
У червні в багатьох країнах ще вчаться діти
На відпочинок до моря їдуть і наші діти
Доль Чекомбана• 14 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
У європейців ( а автор про європейські курорти питає ) 2 місяці канікул
А наші? Не їдуть на море?
Автор купує тур в Україні. І ціни в Україні на липень вищі ніж у червні
Крим мій• 14 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
На відпочинок до моря їдуть і наші діти
Я розумію, але в червні ціни нижчі, бо ще нема навали людей саме з Європи. Вони найактивніше відпочивають ближче до серпня
Крим мій• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Відчувається, що вода тепла 😍😍😍
В якому місці ви ?
Так, тепла) Бо ж вічно всім холодна Адріатика - а от і ні )) Ми біля Трогіру, Чіово
Ms. Анонимная• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Zatoka pucka.
Ми на косі, затока мілка, там по коліна, здалека видно гдиню, з іншого боку, якщо йти через ліс, там метрів 300 десь, то там вже море.
Це кемпінгове містечко, куди приїжджають саме для активного відпочинку.
так а хелм причем тут? хелм на границе с украиной почти, какие там заливы? пуцкий залив на балтийском море - гдыня, гданьськ
Ms. Анонимная• 14 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
Але півострів Хель а не хелм
Чудове місце
слава богу ))
Khmelnichanka• 14 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А наші? Не їдуть на море?
Так питання ж було в тому, чому в липні європейскі моря дорожчі? Тому всі і відповідають, що липень і серпннь - період європейських канікул. Більший попит - вищі ціни. Ну, і цьогорічний червень аже минув. Автор же ж за цей рік питає.

Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А наші? Не їдуть на море?
Тож питає скільки людей на європейських курортах і там контингент формують не українці
Звісно враховуючи що школярі там мають канікули від липня то і людей більше і ціни вищі
Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ дляКрим мій
І ми біля трогіру
Вода 27 градусів сьогодні в « холодній « адріатиці :)
Маурита• 14 июля 2024
Ответ дляКрим мій
В Украине каникулы и июне.
Крим мій• 14 июля 2024
Ответ дляМаурита
В Украине каникулы и июне.
І що? Вони роблять погоду на європейських пляжах? Я в курсі, коли в Україні канікули