Капитанша• 14 июля 2024
Что для вас считается Анорексией? Фигура или соотношение роста к весу?
Неваляшкина• 14 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
А ей наоборот восхищаюсь, такая фигура и в ее возрасте…
А сколько ей?
руки_Крюги• 14 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
При імт нижче 16 вже є або дистрофія м´язова, або анорексія. І те і те хвороби.
М´язова дистрофія це хвороба неврологічна,а анорексія це психічна .Людина просто може бути худою генетично
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Словами дистрофик и анорексик бросаются не стройные люди. Вы не стройная ведь так?
Не так. С дефицитом веса, на учете у эндокринолога.
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Все понятно. Если человек хоть какие то усилия прикладывает для контроля веса, то это анорексия)))))) вы по сути и тех кто худеет для себя и тех кто на диете/спорте по медицинским показаниям назвали анорексиками
Читайте уважно, для зниження ваги що вже менше норми. Не буває медичних показників худіти менше норми. Бо з точки зору медицини, критичне зниження ваги є ризиком додаткових серйозних захворювань.
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Генетично худі мають генетичні захворювання. Це не про здоров´я.
руки_Крюги• 14 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Які наприклад? Я генетично худа, немаю ні анорексії,ні дистрофії як ви пишите.Зараз мені 39 років,вага 49-50 кг,при зрості 172.
Моль Моллівна• 14 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
У вас идеальный вес для такого роста
Моль Моллівна• 14 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Троль)
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Я ж не ваш сімейний лікар. Мені не відома істроія ваших хвороб.
руки_Крюги• 14 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так в мене немає генетичних хвороб,проблем жкт,або ендокрелогічних.А ви стверджуєте,що низька вага це хвороби
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Дуже ризикуєте опущення органів, нефроптоз, нервові розлади, нейроциркуляторна астенія, хвороби ЖКТ пов´язані з жовчним та підшлунковою, гормональні розлади та інше.
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Как мінімум нейроциркуляторна астенія у вас є.
руки_Крюги• 14 июля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну звісно, невролог не бачить такого діагнозу,а ви через інтернет навіть мене на бачивши ,вже діагноз бачите).
ТаЕщеОптимистка• 14 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Ей 35 лет ) Мне так же но при моем 166 и весе 50 кг постоянно комментировали что я худая и специально себя голодом морю .. а Елена Кристина визуально очень очень худая . Но как говорится у каждого свое представление)
База_птеродактилей• 14 июля 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ви ж самі писали що у вас недостатня м´язова маса.