Шопингмонстр• 21 апреля в 00:16
Що зʼїсти щоб схуднути?
Або що не їсти.
Є інформація: без кави ти не схуднеш. Там кофеїн може того. Певно плюс тоді ще зелений чай, там теж кофеїн.
Читала молочку виключити.
Але не виключу вершкове масло, там вітаміни. Фрукти це вуглеводи. Поменше треба певно.
Хто що ще знає?
Читала молочку виключити.
Хто що ще знає?
Шопингмонстр
• 21 апреля в 00:20
Ответ дляГарні диньки
В цукерках цукор. В банані теж. Що робити
Та то ясно. Не їм. Але плитку шоколаду, бо стресове життя через день їм і чіпси.
НаливайКа• 21 апреля в 00:20
Худеть можно и на тортах с пирожными
Единственное правило в похудении - дефицит калорий
Шопингмонстр
• 21 апреля в 00:25
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Меньше жрать и больше ср@ть
А від чого? Чай ,, Летящая ласточка ʼʼ був колись.
МЕСТО_Встречи• 21 апреля в 00:26
Ответ дляШопингмонстр
Зараз по модному. Оземпік та мунджаро
Шопингмонстр
• 21 апреля в 00:27
Ответ дляНаливайКа
Худеть можно и на тортах с пирожными
Так 1 пироженко то уже половина калорій на 1 день.
НаливайКа• 21 апреля в 00:28
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Зараз по модному. Оземпік та мунджаро
Ага, толко от него побочек и неизвестно что дальше вылезет
НаливайКа• 21 апреля в 00:28
Ответ дляШопингмонстр
Ну так определитесь
Вы хотите похудеть или хотите топтать весь день?
Шопингмонстр
• 21 апреля в 00:29
Ответ дляНаливайКа
Ну так определитесь
Так от смотря що. Торти піроженки тут не підійдуть взагалі.
Гірчинка• 21 апреля в 00:49
С 10 до 15.00 можно все , но на тазик меньше чем обычно . Неделю так и потом уже много есть не хочется. Я так делаю .
Телепузик• 21 апреля в 01:19
Ответ дляШопингмонстр
и это с таким рационом вы собрались худеть?
почитайте калорийность ваших вкусняшек.
Заздрість то погано• 21 апреля в 06:50
Ответ дляШопингмонстр
Пачка чіпсів - вже половина калорій на день.
Краще банани.
Якщо дійсно хочете схуднути і під час схуднення їсти солоне не корисне, то один прийом їжі можна замінити чікен-ролом з Макдональдсу.
Їнші два прийоми мають бути з великою кількістю білку плюс овочі - м´ясо, яйця, творог, щось таке.
Всього три прийоми їжі на добу, без перекусів.
Краще банани.
неДодекаэдр• 21 апреля в 06:52
Худеют не от определённых продуктов, а от дефицита калорий с балансом БЖУ.
Попельшка• 21 апреля в 08:32
У Вас питання серйозне чи трольне? Бо з плиткою шоколаду та пакетом чіпсів через день ви навіть, якщо в попередній день були в дефіциті, ніколи не схуднете. І жодні кофе не допоможуть. Доречі ви вмієте каву пити без молока та цукру? Інакшеце калорійна бомба. Я пью 1 раз в день з цукрозамінником. Якби було так просто, всі були б худі. Від стресів магній 400 мг на ніч і 0 калорій. Харчування старе як світ. На ранок білки, жири та вуглеводи, якраз вершкове масло в мене щоранку. Обід білок та овочі. Вечеря так само. Фрукт 1 зранку. В мене ківі або ягоди. Три прийоми їжі без перекусів. Без цукру, смаженого, хліба, круп, картоплі, макаронів.
Шопингмонстр
• 21 апреля в 08:35
Ответ длянеДодекаэдр
А бжу то що?
Шопингмонстр
• 21 апреля в 08:37
Ответ дляПопельшка
В мене без цукру все. Крім шоколаду деколи.
Дякую за інформацію.
Попельшка• 21 апреля в 10:22
Ответ дляШопингмонстр
Дякую за інформацію.
Вы написали плитка шоколаду через день. Це не деколи, а дуже багато.
Шопингмонстр
• 21 апреля в 15:15
Ответ дляПопельшка
Ну так рідко що можу три дні стриматися і не їсти.,