-Ань-• 14 июля 2024

Найбільш вакцинована проти ковід-19 країна б´є рекорд за кількістю смертей.

Португалія. Дивне співпадіння.
Осінню 2021 року Португалія була найбільш вакцинованою проти ковід-19 країною в світі.
А в цьому році Португалія побила рекорд за кількістю надлишкових смертей серед всіх європейських країн.

Чергове співпадіння в епоху співпадінь...
TANYA 0 0 0 0• 14 июля 2024
І що ми зараз можемо зробити?

Санька-4b93• 14 июля 2024
Надлишкових смертей
oboeva• 14 июля 2024
разве не Китай на первом месте?
автор -Ань- • 14 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І що ми зараз можемо зробити?
Хто вижив, тому знову скоро будуть рекомендувати укольчики.
Україну звільняють від українців.
BLUE_SKY• 14 июля 2024
один из типов логических ошибок
Мнимая логическая связь
править
Мнимая логическая связь (лат. non sequitur) — логическая уловка, при которой предоставленный довод не связан с заключением. Оба тезиса на деле могут быть истинными, но первый тезис никак не доказывает утверждение второго тезиса.
oboeva• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
Україну звільняють від українців.
может надо еще дожить до этого сначала,не рано ли каркать?
TANYA 0 0 0 0• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
Україну звільняють від українців.
Не укольчики , а чіпи в голову
anna_2014• 14 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І що ми зараз можемо зробити?
Паниковать.чего и добиваются
автор -Ань- • 14 июля 2024
А для любителів щеплень від грипу, уже готують смертельний коктейль грип+ковід.

LisX• 14 июля 2024
От чего умирали - не важно? Попали под паровоз, утонули, убили друг друга, долго боролись с хроникой и тд. Но это все вакцина натворила, да?))
oboeva• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
вас явно уже укололи
TANYA 0 0 0 0• 14 июля 2024
Ответ дляanna_2014
Паниковать.чего и добиваются
Не так вже просто нас до паніки довести як 5 років тому
LisX• 14 июля 2024
Ответ дляBLUE_SKY
один из типов логических ошибок
Мнимая логическая связь
править
Только это не ошибка, а намеренное введение в заблуждение. Статья уже другая)
Nathalie27• 14 июля 2024
Новітні про кількість смертей вже півроку. Всі померли саме від вакцинації?
oboeva• 14 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
насрать уже на те пандемии
BLUE_SKY• 14 июля 2024
Ответ дляLisX
я прочитала статью кстати
там о простуде и малом количестве мест в палатах интенсивной терапии
oboeva• 14 июля 2024
Ответ дляNathalie27
она не говорит,что именно от вакцины,причины разные
автор -Ань- • 14 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Після масової вакцинації експериментальними вакцинами смертність населення збільшилась. В порівнянні з доковідним періодом.
завитушка• 14 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І що ми зараз можемо зробити?
Висновки.

NYC• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
А может потому что там много пенсионеров?
автор -Ань- • 14 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Уже навіть українські суди довели, що то навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент.
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
TANYA 0 0 0 0• 14 июля 2024
Ответ длязавитушка
Висновки.
Ті висновки зроблені давно і що з того
автор -Ань- • 14 июля 2024
Ответ дляNYC
Уколотих.
Jifer• 14 июля 2024
И какие причины смерти?
Milanaher• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
Меньше народа, больше кислорода.
NYC• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
Уколотих.
Ну как бы это нормально, что пожилые умирают.
автор -Ань- • 14 июля 2024
Ответ дляNYC
А допомагати їм - ненормально. Це називається вбивство.
автор -Ань- • 14 июля 2024
Ответ дляMilanaher
Меньше народа, больше кислорода.
А в спеку у какцинованих від ковід-19 збільшуються шанси поповнити статистику жертв какцинації.
Milanaher• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
Ну не всі будуть жити вічно. Прийміть як факт, і змиріться.
NYC• 14 июля 2024
Ответ для-Ань-
В смысле помогать? Вы думаете там продолжительность жизни 150 лет?