НуКаНаКа• 14 июля 2024
Які можу бути причини зміни прізвища людини?
Зустріла знайому людину, яка змінила прізвище та по батькові, тільки ім´я залишилось. Це чоловік, для чого це?
Конфиденциальность• 14 июля 2024
скажу шо відцуравшись батьківського роду цей чоловік перекрив собі фінансовий потік 🤷🏻♀️
Бараболька• 14 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Може там рід ніщебродів і він той потік якраз собі відкрив
Кручу хвости• 14 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Или наоборот открыл
Ms. Любмая жена• 14 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
В подруги син змінив прізвище на прізвище матері - фінансовий потік виріс. Хоч не думаю, що причина в зміні прізвища. Просто знайшов нормальну роботу.
А я кумедна• 14 июля 2024
Як варіант. - проблеми з батьком, взяв прізвище матері, й по батькові змінив. Або навпаки- було прізвище матері, налагодились стосунки з батьком
Регионщица• 14 июля 2024
Один знакомый поменял фамилию, потому что объявился отец уже в студенческие годы, при бабле папуля, и захотел, чтоб сынок был на его фамилии.
Байрактарна• 14 июля 2024
Знакомый поменял фамилию и отчество, его отец ушел из семьи в детстве и ничем не помогал. Знакомый не хотел иметь ничего общего с этим мужчиной
ЧукИГеки• 14 июля 2024
По батькові можна змінити тільки за рішенням суду. Ім´я і прізвище раз в рік може за бажанням змінити громадянин України який досяг повноліття. На будь яке,
Love_Love_Love_• 14 июля 2024
В мене знайомий зміний прізвище з Белов на Медоф бо йому заплатили 50 тис грн тоді це було 10 тис $
Байрактарна• 14 июля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Согласно закону Украины №2450, который вступил в силу 1 января 2021 года, в Украине разрешено менять отчество гражданам страны.
Сменить отчество могут:
физическое лицо, достигшее шестнадцати лет, имеет право на собственное усмотрение изменить свою фамилию и собственное имя и (или) отчество;
физическое лицо, достигшее четырнадцати лет, имеет право изменить свою фамилию и собственное имя и отчество с согласия родителей.
Сменить отчество могут:
Капитошечка• 14 июля 2024
Мій знайомий колись був миротворцем в Грузії, то після того взяв прізвище дружини.
ЧукИГеки• 14 июля 2024
Ответ дляБайрактарна
Сменить отчество могут:
Курв*, що ті Зелені з законами роблять
Байрактарна• 14 июля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Курв*, що ті Зелені з законами роблять
По моему отчество можно было и без суда менять до 21 года, но с 18
Байрактарна• 14 июля 2024
Ответ дляКапитошечка
А шо такое) боялся,что награда найдёт своего героя?
ЧукИГеки• 14 июля 2024
Ответ дляБайрактарна
Ні, по батькові тільки через суд в будь віці. Колись я там працювала
Пані з калабані• 14 июля 2024
коллега моего мужа сменил фамилию всей своей семье. Фамилия - Педык,
ніколи такого не було• 14 июля 2024
Знайомий змінив своє прізвище на бабусине.
На новому прізвищі його дружина і діти.
Так вийшло, що був на батьковому після розлучення батьків, мама померла, коли йому було 9.
’Тато’ приїхав на похорон, на словах поспівчував і поїхав собі. Аліменти не платив.
Як бабуся на пенсію ростила онука у 90-ті, можна лише уявити. Ну і навіщо продовжувати прізвище такого ’тата’?
На новому прізвищі його дружина і діти.
любименькая• 14 июля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Я меняла отчество без всяких решений суда в 2003 году вместе с именем.
любименькая• 14 июля 2024
Ответ дляБайрактарна
Совершенно верно!
ЧукИГеки• 14 июля 2024
Ответ длялюбименькая
В 2020 році дозволили.
листопада 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 2450 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права фізичної особи на зміну по батькові». Яким доповнено ст. 295 Цивільного кодексу України та ст. 149 Сімейного кодексу України положеннями, які надають фізичній особі право з 1 січня 2021 року змінювати не лише своє прізвище та (або) ім‘я, а й по батькові.
Фляшка на трьох• 14 июля 2024
мой муж менял на фамилию бабушки
причина - неблагозвучность
благодарна ему за то что не наградил меня уродливой фамилией
его папа истерики катал
причина - неблагозвучность
его папа истерики катал
Файна цьоця• 14 июля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Удалено администрацией...