ЗновЗдоров• 14 июля 2024

Порадьде хорошого психіатра дитячого держаного!

Порадьде хорошого психіатра дитячого державного, при затримці мови, у якого можна стати на облік.
Коржик• 14 июля 2024
Кириловская 103

Анютины ласки• 14 июля 2024
НДІ ’Дитячої та сімейної психіатрії, психотерапії, психології, медичної та психосоціальної реабілітації’ - Днепр, судя по отзывам - толковые все врачи.
А я нівроку• 14 июля 2024
Ви не вказали місто...
А я нівроку• 14 июля 2024
Ответ дляАнютины ласки
Ой не знаю...В Полтаві проходила з дитиною комісію в обласній псих. лікарні і з нами були дві родини з Дніпра і обл. Розказували, що в Дніпрі 1) черги нереальні 2) відношення скотське 3) хочуть грошей якщо йдеться про діагнози, що дають право оформити дитині інвалідність
ЕлькиПальки• 14 июля 2024
Кузнецов Ігор Валерійович, Київ, Павловка
Ласкове телятко• 14 июля 2024
Кузнецов Ігор Валерійович
Без QR коду• 14 июля 2024
Я теж мабуть Кузнецова пораджу
Сільський ансамбль• 14 июля 2024
Ответ дляБез QR коду
Я теж мабуть Кузнецова пораджу
Этот дядька зав отделением? Его телефон дает киевская нсзу горячка по дитячей психіатріі.
Без QR коду• 14 июля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я не думаю, що він зав відділення