Танго утрьох• 14 июля 2024

Чи варто піти від чоловіка до коханця?

В шлюбі 6 років, люблю його, як друга. Нам є про що поговорити, але вже давно не хочеться. Сексу давно немає, він мене зовсім не збуджує. Ми розуміємо один одного з пів слова. Він турботливий, але все це не те. Вийшла за нього, бо мені було зручно - турботливий, розумний, працьовитий, любить мене. Але ніколи не мала до нього почуття кохання.
У нас відкриті стосунки і 5 місяців тому я почала зустрічатись з хлопцем в якого безмежно закохалася. Все ідеально - спілкування, секс, час проведений разом. Бачимось декілька разів на тиждень, ночую у нього.
Йому потрібно переїхати і він кличе мене з собою. Каже, що хоче сімʼю зі мною, дітей.
Я дихаю поруч з ним, лягаю і прокидаюсь з думками про нього.
Думки про те, щоб піти від чоловіка мене не полишають. Але важко наважитись, бо шлюб комфортний. Так, не «гарячий», але ми розуміємо один одного і приймаємо все. Чоловік чудовий, просто золото.
Щоб ви зробили на моєму місці? Пішли б чи лишилися?
Може самі мали подібну ситуацію - як вчинили?

Прошу не засуджувати, а розмовляти по темі)
Голубая фишка• 15 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Він знає про хлопця, так само, як і хлопець про нього.
Знають, що і як
Тобто нічого не є таємницею
Так с мужем и советуйтесь🤷‍♀️ отпустит вас присмотреться и пустит назад, если что…

Черговий по кухні• 15 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Цікаво почути думки інших зі сторони.
Автор, діти в шлюбі є?
автор Танго утрьох • 15 июля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Автор, діти в шлюбі є?
Ні, лише собака і кіт
Залізна пані• 15 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Знають, що і як
Тобто нічого не є таємницею
И мужа все устраивает? Кстати, ник вам дали мега подходящий!
Миззери• 15 июля 2024
Уходите , вообще считаю глупостью выходить замуж только потому что хорошо относится но чувств нет
Ну или когда много лет и замужем так и не была но хочется семью а в молодости по любви надо

А как у вас открытый брак получился ? Муж тоже изменяет ? Секса нет , фигня а не брак

С мужем можете оставаться друзьями и после развода по суди вы друзья и есть
Працівниця року• 15 июля 2024
В мене є питання до вас
Я приблизно в такій ситуації
Як ви живете иак вільно у шлюбі??це як ви до того дійшли????
автор Танго утрьох • 15 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року
В мене є питання до вас
Я приблизно в такій ситуації
Ми обговорювали тему того, що не вистачає повного закриття потреб в стосунках. Вирішили спробувати такий формат.
Чоловік так само має комунікацію з іншими жінками, але не має постійної дівчини.

Дійшли не одразу, спочатку просто типу «ну колись можна спробувати», пізніше склали список правил та нюансів і дотримуємось його)
автор Танго утрьох • 15 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Так, чоловік так само вільний для стосунків з іншими жінками, хоча дівчини постійної не має, всіх все влаштовує в цьому плані. Просто тут вже мої почуття зашкалили і перевершили все, чого я не очікувала.

А нік дійсно топовий, це ж треба було😂
Мульйонерша• 15 июля 2024
Вибачте, але як на мене, то шлюб де партнери відкрито можуть одне одному зраджувати , це вже не шлюб.Навіщо жити разом тоді? Так буває що в стосунках через роки секс вже не той, що на початку коли все починалось, і гормони грали аж зашкалювали.Але можна постаратись повернути романтику, якщо життя в довірі і любові.А ви обрали трохи інший шлях, дозволили одне одному ходити наліво.Тоді навіщо взагалі ваші стосунки, ідіть до коханця, принаймні у вас буде шанс спробувати побудувати щось нове.З чоловіком я думаю ваш шлюб приречений.

А.р.і• 15 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
Не будьте такою категоричною. Всі люди різні і такі шлюби мають право на існування.
Чи всі мають жити, так як вам хочеться?

Для мене такий формат не підходить. Я одна в стосунках королева.

По темі, автор не спішіть. Почекайте, подивіться. Переїзджати не обовʼязково за ним, якраз подивитесь як себе поведе.
Черговий по кухні• 15 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ні, лише собака і кіт
Тю, то звичайно, якщо ви його не кохаєте- йти!
Навіть якби і коханця не було)
Нащо вам молодою тягнути цей тягар?!
Життя одне, і ви вправі жити так як ВАМ хочеться!
Особливо, якщо ще дітей у шлюбі немає, бо коли зʼявляться, то уже все набагато складніше!

Взагалі не розумію нащо вам ваш чоловік?
Це не тато, не брат,і не друг.А здається що ви в ньому саме їх шукаєте
Працівниця року• 15 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох

Це сильно не всі на таке підуть