Молчалка• 15 июля 2024
Порекомендуйте будь ласка фірму для допомоги вступу у Словаччину!
Доброго всім дня, син перейшов у 10-й клас і я розумію, що вже зараз потрібно займатися майбутнім вступом, планує вступати у Словаччині на творчу професію. Прошу порекомендуйте будь ласка надійну фірму, яка допоможе з вступом і бажано, що має досвід вступу саме на творчі професії.
Колдунья-вещунья• 15 июля 2024
Я думаю Вам ще рано шукати фірму, донька в прошлому році вступала були дуже задоволені, а в цьому році посередник вже не так добре спрацював. Сконцентруйтесь поки на вивченні мови, це дуже важливо, щоб не вилитіти піся першого семестру.
Молчалка
• 15 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
так, але вступ на творчі спеціальності буде у листопаді, тому портібно підготувася раніше, бо там потрібна співбесіда та творчий малюнок.
Весела моль• 15 июля 2024
VipStudy позвоните, Вам перезвонят, все подробно расскажут, как и что у них происходит
Безсовісна кума• 15 июля 2024
знаю Наташу лично, прекрасный человек, и очень много лет помогает поступать в Чехию и Словакию
рекомендую, она может и проф ориентацию провести, мы не через нее поступаем, потому что смотрим другую страну, но брали консультацию и очень довольны, она знает все детали
ЛолитаНеРазлита• 15 июля 2024
Ответ дляМолчалка
Так в листопаді 2025. Вчіть мову.
Молчалка
• 15 июля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую
Молчалка
• 15 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Дякую
Молчалка
• 15 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так в листопаді 2025. Вчіть мову.
Так, але треба розуміти ще до чого потрібно готуватися, чи вистачить у нас можливостей вступити у конкретний вуз, а також я розумію, що курси вивчення мови входять у послуги агенств, з якими підписуєш договір.
Колдунья-вещунья• 15 июля 2024
Ответ дляМолчалка
Щороку міняються умови вступу для українців, наперед Вам нічого гарантувати не зможуть. Мовні курси від посередника, це дуже мало для зання мови, починайте зараз з репетитором.
Посередника саме щоб робирався в творчих напрямках наврядчи Ви найдете. Виберіть куди будете вступати, зайдіть на сайт навчального закладу та вивчайте умови, можно також списатися самим та уточнити.
Я так вибирала універ для доньки, тому що посередники пропонують те де ім простіше буде співпрацювати, а Вам треба вибрати що потрібно саме вашій дитині.
Молчалка
• 15 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дякую за пораду
Пенек Возмездия• 15 июля 2024
Ось тут наприкінці статті є добірка компаній, які допомагають зі вступом у Словаччину —
І ви праві, авторе, що варто вже з осені активно готуватися та вчити мову, бо у Словаччині вступна кампанія починається дещо раніше, ніж у нас
Молчалка
• 16 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую