Не служанка• 15 июля 2024
Багато років я чула в свою сторону: проститутка
Дівчата, понеділок сьогодні в мене шик. Я знову почула це.
Щоб ви розуміли: я працюю з дому, виходжу максимум в магазин. За все життя 2 хлопці. Чому так?
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
По себе судят,не обращайте внимания.Ну или завидуют.
Я сиджу ридаю. Я щось доказую а мені та ти повія, хто тебе заміж візьме 🌚
Забрызжу ядом• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Це ви з чоловіком такі діалоги ведете?
Смурфик• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
А нащо ви доказуєте і кому?
Сало не люблю• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Да у вас очередь будет стоять,поверьте.Выбирать будете вы,а не вас.
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Кто вас так?
Близькі люди…
Ну і ще в додаток: тебе максимум на ніч візьмуть, не більше.
Сало не люблю• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Близькі люди…
Боже,бегите.
Клептоманка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Близькі люди…
Кто именно?
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляКурочка
Автор не дала вводных) может она вебкам работает) троль)
Я не працюю на вебкам. Ніде фото теж не продаю. Вже і ви туди ж?
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Я бы посмотрела на это как на комплимент. Что предлагают?
Ні, мене принижують , це не комплімент точно. Боже, та хто тебе ж заміж візьме? Ти повія. А я кажу, я домашня , мене ще спробуй з дому вижени 🫣🫣🫣 І я таке чую в свою сторону вже не вперше…
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Максимум на ночь...это у кого столько денег, Вы не уточнили?
Ні ні , мене безкоштовно використають і викинуть але заміж ніколи ніхто не візьме.
Пугачиха• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Близькі люди…
Кто бы это ни был, можете смело послать на**й. Вашего амплуа проститутки в глазах того человека оно не испортит, а вам поможет снять напряжение. И не общайтесь больше с ним/ней, кто там у вас. Исключение только если то пожилой родственник в деменции - там сами понимаете, мелет шо попало, просто не принимать на свой счёт.
Ананомчикус• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Близькі люди…
Близькі люди з психіатрії?
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляМerida
Это кто вас так?
Ужасных и стремных на одну ночь не берут. Значит, не все так плохо у вас. Не обращайте внимания
Мені просто настільки обідно 😭😭😭. Я думаю може краще була б, було б менше образливо. Але ж напевно якби була, ніхто б так не називав.
Упругая попка• 15 июля 2024
Ответ дляСмурфик
А нащо ви доказуєте і кому?
Тоже у меня вопрос такой
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Варианты такие :
1. Тролль
2. Психическая болезнь
3. Вам 37 лет
1. Тролль
2. Психическая болезнь
3. Вам 37 лет
Мені 27.
Не троль.
Психологічних проблем немаю.
Не троль.
Психологічних проблем немаю.
Бачу_майбутнє• 15 июля 2024
Багато років тому мені у мої тоді ще 24р таке сказав мій власний батько. То був останній раз, коли ми спілкувалися- я вичеркнула його зі свого життя. Давно і щасливо заміжня, дві чудові доньки вже дорослі. Навіщо дозволяти витирати об себе ноги? Автор, відстоюйте себе замість плакати.
Оле Лукойе• 15 июля 2024
Ничего не понятно. Кто вам этот человек?
По какому поводу состоялся разговор?
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
О, мені навіть тато таке теж раз сказав щось схоже 😩😭
Работать надо• 15 июля 2024
Розкажу одну бувальщину. Підприємство велике, є управління, бухгалтерія,служба ІТ, і т.д. от заходить інженер до ПК, дружить з бухгалтерами і по дружньому: ну що б*ді дочекалися мене? Ну ясно,що нікому таке звернення не подобалося, він: та я вам високі компліменти кажу. Пройшли часи, бухгалтерші постаріли і от одна якось каже: а ти Міша був правий б*дь ще треба заслужить . Не на кожну скажуть б**дь
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
😂