Не служанка• 15 июля 2024
Багато років я чула в свою сторону: проститутка
Дівчата, понеділок сьогодні в мене шик. Я знову почула це.
Щоб ви розуміли: я працюю з дому, виходжу максимум в магазин. За все життя 2 хлопці. Чому так?
Каркуша Клара• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
О, мені навіть тато таке теж раз сказав щось схоже 😩😭
От вони ні з того ні з чого вам це кажуть, просто дзвонить тато і : Привіт повія, як у тебе справи?
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Ні то було не так, він напився я була в короткій спідниці і щось там слово за слово і так вийшло. То було дуже давно, я вже і не згадаю. З татом теж не спілкуюсь але не через це
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляКлептоманка
Автор, ну вы ж тролль.
Чому людям всюди мерещаться тролі? Я ж не написала що зі мною НЛО пʼє чай на кухні. Нажаль це правда
Замрійлива• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Я сиджу ридаю. Я щось доказую а мені та ти повія, хто тебе заміж візьме 🌚
У меня первый мужчина был в 35,а до этого тоже так считали.
Видимо стереотип такой, если ты не привязана к одному мужчине, то значит у тебя их рота)))
ЖующаЯКонфету• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Близькі люди…
Ну і ще в додаток: тебе максимум на ніч візьмуть, не більше.
Хто ?
Клептоманка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Вы не мерещитесь. Вы тролль.
Клептоманка• 15 июля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хто ?
Автор упорно игнорирует этот вопрос.
Догадайтесь, почему
Не служанка
• 15 июля 2024
Ответ дляКлептоманка
Вы не мерещитесь. Вы тролль.
От точно так само як Ви впевнено пишете що я троль, мене так само обзивають повією. З впевненістю
Клептоманка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Кто обзывает?
Вы ж снова не ответите.
Мама Карло• 15 июля 2024
Коли вчилася ще в школі, чомусь однокласники , це і хлопці, і дівчата думали , що я сплю з хлопцями і час від часу чула в свій адрес. Але дивно, що мене це не ображало, а я дійсно сприймала це за комплімент. Переспала перший раз у 18 з майбутнім чоловіком.
Думаю, якби спала в ті часи , то булоб образливо, а так як я знаю, що не сплю, то мене це і не задівало
Поцілунки , обнімашки, зустрічання були
Забобонний фрукт• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Ні, мене принижують , це не комплімент точно. Боже, та хто тебе ж заміж візьме? Ти повія. А я кажу, я домашня , мене ще спробуй з дому вижени 🫣🫣🫣 І я таке чую в свою сторону вже не вперше…
Надо не возражать и доказывать,надо говорить,да,я такая ,вы меня ещё плохо знаете
ЖующаЯКонфету• 15 июля 2024
Меня никто никогда так не назвал. Хотя между двумя браками любовники были иногда и двое паралельно.
ПультОт_БМВ• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Я не працюю на вебкам. Ніде фото теж не продаю. Вже і ви туди ж?
Вы нормально ничего не написали и истерите
Бачу_майбутнє• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Мені крім нього такого ніхто не казав, підстав так казати також не було, я навіть не зустрічалася на той момент ні з ким тривалий час, працювала як проклята. Зовнішність була гарна - висока, струнка, кароока і розмову підтримати могла на будь-яку тему))) Але ось таке почула... Відповіла наступне - ок, добре, нехай я проститутка і нікому не потрібна, а ти старий мудак, що пропив останні мозги і щойно втратив доньку. І ноги твоєї не буде на моєму весіллі, навіть не знатимеш про нього, хоч через місяць це буде, хоч через 10 років. Так і зробила. Але ми не жили в одному домі, спочатку у сусідніх малих містечках, потім за 400 км. То мені було не важко обірвати всі зв´язки. Написала тільки одни раз, коли старша донька народилася, зараз вже їй 23. Так і помер не бачивши онучок.
Мама Карло• 15 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я теж так казала. Однокласник в 90 ще, сказав мені « та тебе в підвалі за 5 коп…», я відповіла « да, а тобі що до того?». Він глянув так на мене і відійшов»
Alinaf_2525• 15 июля 2024
так это говорят обычно неуверенные в себе люди. просто наслаждайтесь жизнью)
Пупуговка• 15 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
У нас в доме штук 10 старых дев живёт, уже под и за 50. Никто никогда не считал, что у них рота. Ежику понятно, что никого
Пупуговка• 15 июля 2024
Ответ дляКлептоманка
Автор упорно игнорирует этот вопрос.
Догадайтесь, почему
Видимо, мама
Тра Ля Ля• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
У вас челюсть устроена таким образом, что не получается быдло послать нах? Или по какой причине с вами можно так разговаривать?
Ща как дам• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Варианты такие :
1. Тролль
2. Психическая болезнь
3. Вам 37 лет
1. Тролль
2. Психическая болезнь
3. Вам 37 лет
Мені 42, але стало цікаво 😅
Рання пташка• 15 июля 2024
Ну то й чи не пофіг хто що каже? Навіщо ви це в голову берете.Сказала ’А тобі(вам) до того яке діло?’ та й все, якщо далі ще щось меле типу мені соромно чи щось таке ’То твої проблеми’ кажіть. Ви ведетесь, от гра і продовжується.
Взагалі не розумію навіщо спілкуватися-дотикатися з людьми які таке говорять
Снежнакомка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Тролю треба до лікаря
Снежнакомка• 15 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Це ви з чоловіком такі діалоги ведете?
з собою і на кідстафф по ходу )
Снежнакомка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Канєшно лахудра айтішна роботу свою робить і діч усіляку пише )
Снежнакомка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Мені 27.
Не троль.
Психологічних проблем немаю.
Не троль.
Психологічних проблем немаю.
Та нє по ходу у вас бєда) тут краще знають
Электричка• 15 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Близькі люди…
Боже, сколько в наших людях говна 🤦♀️
Автор, пошли их в жо и забудьте
Виннипуховна• 17 июля 2024
Ответ дляНе служанка
автор вы может очень сексапильная и раскрепощенная и от вас энергетика особенная , вот так и говорят.... вы ’потенциальная проститутка’. у меня ситуация другая. энергетики нет манящей от меня....выражение лица ’не подходи убью’ но люди посматривают на мои формы и не догадываются что я вообще недотрах@нная женщина...