Lili-fa8f• 15 июля 2024

Навчання в Словаччині

Вітаю.Хто всупав до медичного інституту в Словаченні ?Які там вимоги до українців і чи є безкоштовне навчання?
golublexa3• 15 июля 2024
Безкоштовно на словацькій мові, умови є на сайті універів, вони можуть бути різні в різних навчальних закладах.
MrsQueen• 15 июля 2024
Якось дуже багато тем про Словаччину. Цікаво чому саме сюди хочуть дітей відправляти?
По темі - для українців вимоги такі самі як і до словаків. Якщо не помиляюсь треба мати рівень В2 для навчання
golublexa3• 15 июля 2024
Ответ дляMrsQueen
Близько до України, легка мова, безкоштовне навчання...
ще є екзамени до мед вузу, може і зарахують з В2 але цього буде дуже мало, щоб навчатися в мед вузі.
MrsQueen• 15 июля 2024
Автор , ось вам умови складання іспитів. Перекладіть через перекладач. Не так все і легко. Лікарська справа рахується однією з найскладніших https://www.fmed.uniba.sk/studium/pre-uchadzacov/p...
автор Lili-fa8f • 15 июля 2024
Ответ дляMrsQueen
В Україні вона також не легка,але у нас за все потрібно платити,а там безкоштовно
MrsQueen• 15 июля 2024
Ответ дляLili-fa8f
Прочитайте про умови прийняття. І ще раз - учитися важко. Вилітають наші стуленти першого курсу на раз(. На рахунок оплати , здається там останні курси все рівно платити треба.
Документи подаються вже до лютого.
Якщо є мета , то пробуйте !
oposum• 15 июля 2024
Донька навчається,дуже важко .Гроші не беруть.Педагоги підробляють,бо зарплати не великі.Решето.З першого курсу першого сіместру з 60 чел залишилось 23.Після другого 18 дітей перейшли на 2 курс .
Плаче але вчиться .Знання гарні