15 июля в 13:39

Автошкола. Два важливі питання

От чому всі кажуть, що вчитися треба на механіці, а купувати автомат???

Чому на сервісного центру МВС не вдається пройти авторизацію, щоб записатися на теоретичний тест?
Николай-b526 15 июля в 13:40
это как оговорят, что любят одних, а женятся на других)))
Надежда наш компас 15 июля в 13:41
После механики на автомате поедете,после автомата на механике никогда.
Дама с заначкой 15 июля в 13:41
Потому что с правами на автомат механику водить нельзя, а как оно там в жизни сложится, хз.... На автомате ездить просто удобнее.
Кундалина 15 июля в 13:51
Ответ дляНадежда наш компас
Та ладно, было бы желание. Это сложно разве что на начальном этапе, когда и без переключения передач много всего надо держать в голове. Когда все остальное уже отработано добавить работу педалями - не сложно.
Хитрый Лис 15 июля в 13:52
Попробуйте почистить кэш браузера и тогда авторизоваться
Барабан для дорослих 15 июля в 13:52
Мені механіка ніяк не піддавалась. Чого я себе буду мучати, якщо не планую їздити на механіці. Кому треба ці нерви?
Для себе вирішила, коли освою гарно автомат і папу років подружуся взагалі з водінням, то можна і пару уроків на механіці покататись. За бажанням і іспит ще раз здати для відмітки механіка.
Але нащо то потрібно
Файна_зупка 15 июля в 13:54
Ответ дляБарабан для дорослих
Але нащо то потрібно
От я теж про це думаю. Зараз ті часи, що бери який хочеш, завжди можна обрати машину з такими з параметрами тільки автомат/механіка.
Жертва интернета 15 июля в 13:54
Якщо у вас буде авто з АКП, то вчіться і здавайте на автоматі, нащо зайвий раз платити хабарі за практичний іспит на механіці.
Мальчун-задирун 15 июля в 13:55
Мало ли как жизнь сложится, а наши гении продумали и решили разделить два разных кода в правах. Если сдала на автомате, то на механике ездить нельзя. А если сдала механику, то можно и автомат. Как бы выгоднее.
Мальовнича даль 15 июля в 14:01
Я вчилась на механіці, бо для мене важливо мати права без обмежень, повноцінні , бо можливо колись доведеться їздити на механіці. А їжджу з першого ж дня виключно на автоматі, бо це зручно, легко.
Блискавка 15 июля в 14:43
Ответ дляНадежда наш компас
Для девушки лучше автомат.