Бджолина королева• 15 июля 2024
Техніка з Америки
Хочу купити на амазоні аерогриль. В описі вказано, що ця техніка для америк.ринку, і може не підійти за технічними параметрами, потрібен адаптер.
Питання: може хтось купував американську техніку, як вона працює в Україні? Що за адаптер?
Аналогічна модель продається і у нас, але вдвічі дорожче. Якось же люди користуються...
Допоможіть аборигену)) дякую!
Кофр для ноги• 15 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
У меня такого плана.
Норм. гаджет))
За 60 евро - норм.
Я вся ваша• 15 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Норм. гаджет))
За 60 евро - норм.
Мой стоит 219€.
Но у меня и техника дорогая, которая работает от него. Несколько приборов, каждый из которых стоит больше 2000€. В моём случае, оно того стоило.
Бджолина королева
• 15 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Посмотрите instant pot, или вам именно нинзя нужна?
Подивлюсь. Мені не принципово нінзя, просто знайшла дешево