Непонятно• 15 июля 2024
Чи можна онлайн відстежувати відправлення НП?
Мені здається, що раніше можна було бачити, де саме знаходиться авто на даний момент. Зараз бачу лише, звідки виїхало.
Чи є зараз можливість десь побачити реальне місцезнаходження авто?
Непонятно
• 15 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Конечно, в приложении видно, какие пункты (склады) прошёл груз
Это вижу. А хотелось бы конкретнее, где именно сейчас.
Непонятно
• 15 июля 2024
Ответ дляШвабристка
З 22 року з метою безпеки карту приховали.
Ясно, дякую. Припускала, що, можливо, це пов´язано з війною.