Женщинас• 15 июля 2024
Елена Зеленская была с такой сумкой, как мне нравится. Вот моя тема.
Женщинас
• 15 июля 2024
В той теме советчицы обосрали эту сумку .Зато первая леди купила эту сумку,Значит сумка хорошая и я была права,что сумка красивая.
Хи хи, ну ну• 15 июля 2024
Ответ дляТайТаке
Мля , серьезно?
Она взяла шоб скумбрию носить
Ту что по 8(((
Точу ляси• 15 июля 2024
Хвоя або Качоровьска? Це нормально коли перша леді, будь якої країни підтримує місцеві бренди, але наші бренди після того ліплять прайс ×5 разів. Я в свій час ці бренди купляла, ще коли ціни нормальні були, вони реально непогані, але ціни оверпрайс сильно. Та є Кейт постійно британські бренди вигулює і бюджетні і не дуже, там ті сукні чи сумки за лічені хвилини розкуповують, але ціни ніхто не підіймає. У наших, десь засвітився, то одразу ++++до ціни. За ті ж гроші можна значно краще замовити.