Докладальниця• 15 июля 2024
Відповідь від МАУП. Хто працює у ВНЗ?
Доброго вечора. Раніше подавала документи до МАУП, але не була зарахована. Прошу їх повернути мої документи, особливо потрібна оригінал академічної довідки іншого ВНЗ . Ось що відповіли. Хто розуміється в цьому?
Відповів всім• 15 июля 2024
Зачем вы им оригиналы отдавали? Оригинал дается только медицинская справка
Докладальниця
• 15 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Оригінал академічної довідки. Все інше копії. Потрібна довідка
Докладальниця
• 15 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ви подавали оригінали?
Я хотіла забрати лише академічну довідку з іншого ВНЗ, подавала оригінал. Решта- копії.
Автопортрет нурофена• 15 июля 2024
Якщо ви не були зараховані, то академічну довідку не використали для поновлення. Ідіть і забирайте. Залишає відділ кадрів тільки копії для архіву