барабанщица• 16 июля 2024
Качество Waikiki лучше чем sinsay?
Вообще, как качество вещей в этой фирме? Одежда и обувь. Сравниваю с синсей, дороже конечно но может и лучше?
Самая СоветЧиваЯ• 16 июля 2024
Одяг нормальний, у Сінсей теж буває одяг норм. Взуття в минулому році куаґаляла сину то супер - босоніжки. Але то мабуть повезло. Бо що в магазинах у нас бачила то не дуже.
Леди_на_драндулете• 16 июля 2024
Сінсей це найнижчий масмаркет. Якої якості від них можна чекати? Нею там і не пахне. Вайкікі теж не далеко перегнав.
Отжигающая• 16 июля 2024
Взуття у вайкікі не дуже, а одяг в більшості непоганий. Але я була більше року тому.
Скользкая• 16 июля 2024
А що це за дебілізм у Сінсеї з доставкою, або платити 200 грн, або тре накупити на 800 грн товарів найгіршої якості з усього мас маркету?